Smutny teledysk świąteczny z wojną w tle, pomożecie ?

Witam. Chodzi mi o smutny świąteczny teledysk w którym trwa wojna, pojawia się zakrwawiony anioł lub płaczący nie pamiętam dokładnie, kilku żołnierzy ginie przy ognisku od wybuchu, mikołaj bodajże rozbija się tam saniami. kilka dobrych lat temu leciał bardzo często na Vivie w okresie świąt.

Najlepsze odpowiedzi

Odpowiedzi

  • Poczekaj, święta coraz bliżej, pewnie puszczą to w TV...:)
  • suomasuoma Użytkownik
    Wątpię żeby puścili, na vivie, mtv itd nie leci już dobra muzyka jak kiedyś.
  • http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/7776/piosenki-świateczne-znacie-jakieś-/p1

    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/67595/swiateczne-piosenki/p1

    Przejrzyj te tematy. Dosc sporo sie ich tam uzbieralo. Moze cos Ci sie przypomni po tytule/wykonawcy.

    pzdr
  • suomasuoma Użytkownik
    Dzieki, trochę czasu już poświeciłem na szukanie w ten sposób ale nie zaszkodzi jeszcze raz.
  • Znalazlem cos takiego:

    Melissa Etheridge - Happy Xmas (cover Johna Lennona)

    Pobieranie danych...


    Jednak takich scen w nim nie ma -- puste sanie na drodze, zolnierz o kulach owszem.
  • suomasuoma Użytkownik
    edytowano 31.10.12 o 18:54
    Niestety to nie to, ta piosenka/teledysk jest w miarę nowością, wydaje mi się ze od 2000 r w górę. I to nie będzie żaden cover tak jak tutaj.
    Zmieniony przez suoma
  • suomasuoma Użytkownik
    Znalazłem w necie troche dokladniejszy opis teledysku ale niestety i tam nikt nie pomógł

    Szukam Pewnej Piosenki (nie Znam Tytułu Ani Wykonawcy), Pamiętam Tyle, że Była Puszczana Na Vivie Jakies 4-5 Lat Temu. Klip Dotyczył świąt. Było Kilka Wątków -
    1. żołnierze Walczący Na Wojnie, W Dzien Wigilii Usiedli Razem I Każdy Trzymal Zdjęcie Bliskiej Osoby Albo O Niej Myslał(niby Atmosfera świąt) W Tym Momencie Spada Na Nich Bomba I Zabija Wszystkich.
    2. Smutni Aniołowie W Kościele A Z Oczu Płyną Im łzy W Postaci Krwi.
    3. Jadący Saniami Po Niebie św. Mikołaj, Który Zostaje Namierzony Przez Radary I Zestrzelony.
    4. Na Końcu Po Tych Wszystkich Nieżywych Ciałach Biega Były Prezydent Usa W Wielkim Kapeluszu Z Flagą Stanów(chyba Washington - Już Nie Pamiętam) Krzyczący Marry Christmas!!!
  • suomasuoma Użytkownik
    Pozwolę sobie odświeżyć z racji tego ze święta tuż tuż ;)
  • suomasuoma Użytkownik
    Odświeże jeśli można ;)
  • suomasuoma Użytkownik
    Odświeżam, do dziś tego nie słyszałem ani widziałem. Wesołych wszystkim ;)
  • suomasuoma Użytkownik

    Odświeżam :)

  • Szukam teledysku od kilku lat. Jest w nim dziewczynka która ucieka z domu dziecka po tym jak znajdzie u księdza nie wysłane listy do ojca. Jest zima blisko świąt. W tle wojna. Ona śpi na cmentarzu. W końcu znajduje tatę i rzucają się sobie w ramiona. Na końcu wszystkie te dzieci uciekają z domu dziecka a ojcowie widząc dzieci biegnące do siebie odrzucają od siebie broń . Po ten wszyscy są razem przy ognisku

  • suomasuoma Użytkownik

    Odświeżam :)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.