Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

195969798100

Odpowiedzi

  • Nic więcej nwm ;( na pewno to śpiewała Kobieta
  • Chodzi zapewne o zespół serebro i piosenkę ja tiebya nie otdam
  • Rosyjska piosenka klubowa. Dosyć nowa, w teledysku jest mężczyzna i kobieta. Śpiewają na balkonach. On po rosyjsku ona po angielsku (jakoś tak). Pamiętam, że miał w pokoju plakaty z superbohaterami. Ta piosenka jest w rytmie klubowym. Z góry dziękuję!
  • A dobra już mam!
    Pobieranie danych...
  • poszukuje tego rosyjskiego utworu który leci kiedy zaczyna rysowac lamborghini aventador 2:53 się zaczyna co to za utwór lub wykonawca zna ktoś ????

    Pobieranie danych...
  • ilona91iilona91 Użytkownik
    edytowano 4.08.15 o 22:19
    ni chaczu ni ma gu a na kuchni mama płacze
    Zmieniony przez ilona91
  • 3 dziewczyny. Każda ubrana w suknie ślubną. Jedna jedzie z mężczyzną na motorze, druga na traktorze, a trzecia w ciężarówce. Pod koniec teledysku są w ciąży. ZNA KTOŚ?! :(
  • Witam, poszukuje piosenki która śpiewa ładna brunetka. Jeśli dobrze pamiętam to tytuł ma dwa człony. W teledysku występuje z jakimś facetem akcja dzieje eis trochę w domu, trochę n ulicy kiedy jedzie samochodem. Jest tam chyba motyw zdrady, oni się rozstaja. Literki które pamiętam że występowały w nazwie to :Д,И, Й, Щ. Tak mi sie bynajmniej wydaje że to te literki.
  • NYUSHA jest podobna do wokalistki która wykonuje piosenke którą poszukuje.
  • Gość karolina
    ФАБРИКА "Не родись красивой"
    Zespół Fabrika "Nie radis krasiwoy"
    Pobieranie danych...
  • Gość Karola
    ale kto śpiewa? dwóch facetów?
    KReeD feat. Alexey Vorobyov - More Than Love
  • szukam pioosenki spiewa ją blondy akcja rozgrywa sie w barze goscił w teledysku dima bilan w ref było s toboy
  • Szukam rosyjskiej piosenki podobnej do wiggle wiggle. Powiedziałbym nawet, że jest to rosysjka wersja tego utworu. Pomocy! :D Pamiętam, że teledysk zaczyna się w garażu przy jakimś SUV-ie.
  • Gość gosc
    To pisoenka Vlada Sokolovskiego pt "|Liwni"
    Влад Соколовский - Ливни
    Pobieranie danych...
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 17.09.15 o 12:09
    Ponadto Dima Bilan wystąpił w duecie z Vladem na koncercie/show śpiewając piosenkę Dimy "Ja prosta lublu tebja" (od 2min)
    Влад Соколовский и Дима Билан - Я просто люблю тебя
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez ewoczek94
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.