Rock/pop z lat 80 tych

«1
szukam piosenki , której fragment zademonstrowałem w pliku midi na keyboardzie, tyle mi w głowie pozostało, to jest jakiś zespół rock/ pop , utwór przewijał się w stacjach w latach 80 tych, dzieki z góry za pomoc

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    no witam, jak był ten post pisany to mnie tu nie było jeszcze na tej stronie:)

    jest to

    Soulsister "The Way To Your Heart"

Odpowiedzi

  • Rick Astley "Together Forever"
  • Jason Donovan "Too many broken hearts", ale to dalej nie jest to. Strasznie męczy mnie o to od wczoraj. Wiem że to znam i jaka piosenkę Ci chodzi, ale nie umiem zaskoczyć :). Oryginał był w szybszym tempie, tak ze 20%. Wydaje mi się, że śpiewał mężczyzna z brytyjskim akcentem. Jeszcze kojarzy mi się to z Philem Collinsem coś w rodzaju "Two Hearts". To musiało być z tego zakresu czasowego.
  • to napewno jest kapela bardziej rockowa czyli raczej coś w kierunku Collinsa niż Donovana, myślałem, że coś a la Mike And The Mechanics ale raczej nie, mam ich wszystkie płyty, myślałem o ELO, ale chyba też nie, mozg mi sie pali :-(
  • kesofkkesof Użytkownik
    i jeszcze zwrotka przyjemniej brzmiący mp3
    Audio_004.mp3
  • Teraz na bank wiem, że to znam :). I tempo już prawie idealne. ELO na pewno to nie jest M&M raczej też nie.
  • kesofkkesof Użytkownik
    to wiesz tyle co ja, znam na pewno ale nie wiem co to :((((
  • mi się trochę skojarzyło z The Cure - Close To Me ...
  • @Gość a może collins-you cant hurry love?
  • niestety nie
  • janowskiego cza pytać:)
  • w refrenie chyba leciał tekst: i wont you i need you .....
  • @Gość don henley-boys of summer?
  • niestety nie, klimaty może troszkę podobne i tamte lata ale niestety nie, tracę nadzieję
  • zastanawiam się czy nie szukać w kierunku płyt solowych członków zespołów Mike & The Mechanics lub Genesis ?
  • @Gość a jak oceniasz stopień popularności tej piosenki? znana czy raczej mało znana, czy można ją usłyszeć dzisiaj w stacjach radiowych,itp?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.