Szukam tego kawałka 6 lat

Szukam tego kawałka ładnych parę lat. Utwór pochodzi z filmu Ibiza Party People, podobno miksuje Dj Stefan :)
Shazam ani SoundHound nie rozpoznaje tego :/

Proszę o pomoc. Dzięki bardzo

EDIT: dałem link, ale się nie pokazał, więc podpinam dobrej jakości mp3 wyciętą z w/w filmu
Zmieniony przez luzny_austin

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • A jakiś link lub odsłuch ?
    Podziękował(a) (1)luzny_austin
  • luzny_austinlluzny_austin Użytkownik
    edytowano 24.04.15 o 15:05
    Już dodałem sorryyyy :D

    Ciekawostka: utwór pojawił się również w filmie Wakacje Jasia Fasoli (kilka dni temu leciał w TV - aż się zdziwiłem jak usłyszałem)- przed tańcem Fasoli na rynku, jak Dj zmieniał płytę CD, krzyknął chyba "samba rap" i na 2 sekundy pojawił się ten kawałek :D
    Zmieniony przez luzny_austin
  • W podobie do Mighty Dub Katz - Magic Carpet Ride -- moze w tym kierunku szukac? ;)

    Taka pierwsza mysl, 'na dzien dobry', ale wydaje mi sie, ze gdzies to juz tez slyszalem, ale to tylko 'wydaje mi sie' ;)
  • Czy to nie jest przypadkiem mix Cloudsufers - Cloudless sky ? :)
  • Dzięki za pomoc :) ale to jeszcze nie to, sprawdzam teraz mighty Dub inne kawałki, ale niestety ;/
  • Można by się pokusić o wniosek, że utwór enigma, nawet TUNATIC nie rozpoznał. Tu albo pomogą ludzie, którzy kochają klimaty trance itp albo pozostaje Ci te kilkadziesiąt sekund :/
  • BANG!!!!!!!!!!!! PO 6 LATACH!

    herbata1 ..... DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Słuchajcie, zagubiłem link. herbata1 trafił. Może teraz ktoś trafi co to za tytuł

  • Houlala Disco Adam Groden

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.