stara piosenka z gwizdaniem...

Witam. Poszukuje starej piosenki z gwizdaniem, to takie techno, jakby Gigi D'agostino. Nie the riddle, bla bla, lamour t.., la passion, another way, jakaś inna może nie jego ale podobna do jego piosenek. Dziękuję za pomoc :)
Zmieniony przez bert90

Odpowiedzi

  • Barcode Brothers - It's A Fine Day albo
    barcode brothers flute?
  • bert90bbert90 Użytkownik
    to jeszcze nie ten kawałek. Bliżej tego drugiego. A może znasz podobne?? Dziękuję za odpowiedź:)
  • VondottaVVondotta Użytkownik
    edytowano 8.12.14 o 13:54
    postrzelać nie zaszkodzi Scooter - How Much is The Fish
    Newton- Streamline
    Zmieniony przez Vondotta
  • bert90bbert90 Użytkownik
    edytowano 8.12.14 o 14:07
    Nie nie. To nie to. Głos niczym w piosenkach Gigiego D. Było słychać gwizdanie, skoczna piosenka i w takim rytmie: tu tu tu tu tu tuuu tururururu tu tu tu tu tu tu turorururu i po tym jakby meski głos (z piosenek Gigiego) lekko przeciągany: ułouło (tak ją słyszę i nucę w głowie:). Mimo wszystko dziękuję za chybione strzały:) owszem, nie zaszkodzi więc proszę o więcej:). Jeśli można:) Dodam, że słyszałem ją kilka lat temu będąc u kolegi, piosenka dosyć stara....
    Zmieniony przez bert90
  • po rytmie powiedziałbym że Drunkenmunky -Calabria ale nie ma gwizdania
    Podziękował(a) (1)bert90
  • bert90bbert90 Użytkownik
    rytmem rzeczywiście - podobna... to jeszcze nie to :) Dziękuję za zaangażowanie, czekam na dalsze propozycje o ile mogę na nie liczyć:)
  • mi na myśl przychodzi tylko:
    Guenta K - Pussy Killer (Official MegaMix)
    Podziękował(a) (1)bert90
  • John The Whistler - I'm In Love ?
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)bert90
  • bert90bbert90 Użytkownik
    edytowano 8.12.14 o 20:04
    werk512: to nie to :) Bardzo przyjemnie było posłuchać kawałka, który gdzieś tam zaginął ale jednak ma to coś, coś co zachęca do odsłuchania od początku do końca :)
    Scooterek: też nie to :)
    Jestem niemal pewien że to jest kawałek Gigiego (szukałem kilkakrotnie w jego kawałkach i też tych innych, nie znalazłem tego właściwego, szukam bardzo długo, będę szukał dalej, dam znać jeśli ją znajdę i podam nazwę tego kawałka :)
    Zmieniony przez bert90
  • Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden remix
    Floorfilla Vs.Gigi D'Agostino - Anthem The Riddle
    Pobieranie danych...
  • bert90bbert90 Użytkownik
    nie to nie jest to:)
  • Odświeżam temat bo dalej zależy mi na rozpoznaniu:) Proszę o podawanie kolejnych tytułów bo.. może akurat to ta??:)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.