Czy zna ktoś tytuł lub wykonawcę tej włoskiej piosenki

Witam. Czy zna ktoś może tę piosenkę? Została nagrana w latach siedemdziesiątych z radia (prawdopodobnie z audycji o nazwie "Z piosenką przez Sycylię"), niestety przez mikrofon, stąd kiepska jakość.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • proxymuzproxymuz Użytkownik
    edytowano 18.07.14 o 23:47
    Wydaje się,że refren to coś z :"Amore Mio" ale nie znalazłem na razie nic podchodzącego pod to.No nie zawsze też tytuł piosenki to jej refren.:)
    Zmieniony przez proxymuz
  • Goglowanie z "amore mio" niestety niewiele pomaga - ta fraza występuje tak często, że trudno na tej podstawie coś określić. Shazam też tego nie rozpoznaje :(
  • Ponawiam - czy ktoś rozpoznaje tę piosenkę ?
  • Czy ktoś rozpoznaje tę piosenkę ?
  • świetna piosenka
    od razu mi się spodobała i dołączam do autorki postu z prośbą o znalezienie
    nie będzie to łatwe
    pisałem do Włoszek prowadzących na fb stronkę poświęconą włoskiej muzyce z tamtych lat i one tego nie znają, nie słyszały i nawet po słowach nie rady tego rozszyfrować
    Podziękował(a) (1)Nati2012
  • cóż, pozostaje czekać, może trafi się ktoś, kto to zna ...
  • ta piosenka tak mi nie daje spokoju że się postarałem spisać słowa (mimo że nie umiem włoskiego ale za to widziałem już wiele tekstów włoskich i dlatego na zasadzie domysłów udało mi się coś tam napisać
    z drugiej strony wymowa niewiele się różni od zapisu więc nie było to takie trudne
    na pewno są błędy, jest wiele luk ale myślę ( i mam nadzieję) że znajdzie się tu na forum ktoś kto skoryguje błędy i ewentualnie coś dopisze
    razem może coś się uda

    a oto mój tekst:

    amore che mi (ma) hai fatto amore mio
    c'e un porto tutto ...... intorno me
    che cosa mi succede non sono io
    e guarde occhi miei non si starta non mai(?)
    .......................................................
    ......................................................
    e parte forte forte .........................
    amore che mi (ma) hai fatto amore mio
    mi (ma) hai fatto innamorare e questa vita
    hai furco (fulco) cosi bello lo che paura
    ................. solo senza di te
    non andare(?) mia/via(?) ........ quello che.............
    sei tu quando ti stringi forte.......
    amore che mi (ma) hai fatto amore mio
    c'e un porto tutto ......intorno me
    che cosa mi succede non sono io
    e guarde occhi miei non si starta non mai(?)

    tu quello che..............
    sei tu quando ti stringi forte........
    amore che mi(ma) hai fatto amore mio
    c'e un porte tutto ......intorno me
    mi (ma) fatto innamorare e questa vita
    amore che mi (ma) fatto amore mio


  • erik96eerik96 Użytkownik
    choć nie jestem autorem wątku to jednak ponawiam prośbę o odszukanie tego utworu
    nie potrafię zapomnieć o tym utworze bo tak mi się podoba
  • mogła to być piosenka sezonu np. i tyle albo kogoś mało popularnego (i to może być poważne utrudnienie),chociaż z drugiej strony czy byłoby wtedy w polskim radio? No nic szukamy!
  • heh, a ja przypominam o tym utworze, bo może znajdzie się ktoś, który coś pomoże... ktoś? coś?

  • swoją drogą to może ktoś powiedzieć dlaczego nie chce mi się włączyć to nagranie? jak klikam to wyskakuje okno: 404 NOT FOUND a jeszcze kilka tygodni temu słuchałem tego utworu

    I w ogóle zauważyłem, że nawet w moich wątkach nie odtwarzają się nagrania które wrzucałem, tak jakby były skasowane...

    Wczoraj wysłałem ten wątek do grup na FB na temat włoskiej muzyki i też mi niektórzy pisali, że nie mogą odtworzyć tego nagrania.

    Ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.