Piosenki z programu X Factor

1252627282931»

Odpowiedzi

  • Proszę o pomoc.W ostatnim odcinku X-FACTOR w ok.10 minucie w tle przed pierwszym wyjściem Wojtka Ezzata leci podkład.Co to za utwór i kogo??
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Piosenka z 10 min z filmiku Wojtka Ezzata to Cee Lo Green - Bright Lights Bigger City
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość niki
    Mi się wydaje, że to jest taka muzyczka tylko na potrzeby programu stworzona.
    (O ile w ogóle o tym samym myślimy)
  • być może, że jest tomuzyka tylko na potrzeby tego programu stworzona bo nigdzie jej nie ma- szkoda, jest mi bardzo potrzebna do przedstawienia z dziećmi, robimy m.in. parodię x- factor i dlatego tak bardzo potrzebuje tej charakterystycznej muzyki dla tego programu
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość niki
    Musisz szukać po prostu pod hasłem "x factor theme song" albo "x factor theme tune" . Na youtube jest mnóstwo filmików z tą melodią. Jeśli będziesz miała problemy ze ściągnięciem to pisz :)
  • Zuzzi-dziękuję..to jest to:)))A do Niki-to nie jest muzyczka stworzona do tego programu.To bardzo dobry cały kawałek!:)Pozdrawiam;)
  • @up skoro to nie jest muzyczka stworzona do tego programu to co to jest? możesz podać link?
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    edytowano 1.06.13 o 12:47
    Gość dziś o 00:25
    Nie ma za co :) I poprosimy o ten tytuł/link ;)
    Zmieniony przez zuzzi
  • Kto zna tytuł tej Finałowej piosenki z Sezonu tego x Factor 3
  • giguklugiguklu Użytkownik
    do cristal: chyba to
    Pobieranie danych...
  • wie może ktoś jak nazywa się piosenka co śpiewała Agata Dziarmagowska na castingu
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Piosenka, którą Agata Dziarmagowska śpiewała na castingu to Travis McCoy feat. Bruno Mars - Billionaire
    Podziękował(a) (1)Pawmaster
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.