piosenka ze szpuli

«1
o tą piosenkę już pytałem w innym moim wątku (tam gdzie zebrałem wszystkie nierozpoznane jeszcze nagrania) i dlatego publikuje jeszcze raz, bo nie wiem czy komuś się chce czytać wątek który ma już dwie strony
to nagranie zostało nagrane na szpuli w 1980/81 r ale możliwe że pochodzi jeszcze z lat 70
proszę niech ktoś się postara ją odnaleźć bo z miesiąca na miesiąc coraz bardziej mi się podoba ta piosenka a chciałbym ja mieć w czystym brzmieniu, wiem tylko że shazam tego rozpoznać nie może
liczę na to że kiedyś pojawi się jakaś osoba która rozpozna tą piosenkę

Odpowiedzi

  • a gdzie piosenka?
  • erik96eerik96 Użytkownik
    nie wiem jak to się mogło stało że nie przesłało się to nagranie
    028_121216_0326V0.mp3
  • Ale mi zawróciłeś w głowie tą piosenką.:)Bo ją znam,zdawało mi się,że ją nawet sobie ściągnąłem niedawno.Ale za nic nie mogę jej odnaleźć.A podoba mi się.już dobrych kilka godzin jej poszukuję,a zacząłem wczoraj.Jej wykonawców mam na końcu języka,jak mi się zdaje.Muszę ją mieć!:)
  • erik96eerik96 Użytkownik
    no ja liczę na to że w końcu ktoś mi ja rozpozna, ja jej już szukam prawie dwa lata i nadal nic,
    trzymam kciuki żebyś ja odnalazł :)
  • KoralKoral Użytkownik
    erik96 ,czekam wraz z tobą na rozwiązanie tej zagadki .
  • no to ciesze się że jest ktoś ze mną ;)
  • odświeżam
    ktokolwiek słyszał, ktokolwiek zna niech napisze (jeśli wie) kto to śpiewa
  • Tak,ja ciągle szukam,znajdziemy w końcu.:)musimy.
  • erik96eerik96 Użytkownik

    ponawiam prośbę utwór nadal nieznaleziony

  • nie sądziłem ,że będzie tak ciężko,ale znajdziemy!:)

  • erik96eerik96 Użytkownik

    Utwór do dnia dzisiejszego nie rozpoznany :-(

    Nie wiem, czy to będzie jakaś podpowiedź, ale parę razy a propos tej piosenki spotkałem się z sugestią, że może pochodzić z jakiegoś musicalu...? Ja osobiście nie orientuję się w filmografii światowej z tamtych lat, bo zwyczajnie to nie moje czasy.

    Ale może ktoś, coś? :-/

  • Mam wrażenie, że oni tam stale powtarzają słowo "holiday", więc może to stara piosenka świąteczna?

  • erik96eerik96 Użytkownik

    Albo wakacyjna, bo samej stylistyki świątecznej tu nie ma ani trochę. Tak czy siak, jest nie do znalezienia :-(

  • erik96eerik96 Użytkownik

    Witam, lata mijają a utwór wciąż nie odnaleziony. Może teraz się uda? Pozdrawiam

  • erik96eerik96 Użytkownik
    edytowano 30.08.23 o 23:01

    Mam dwie wiadomości i jak to zazwyczaj bywa: dobrą i złą. Dobra jest taka, że po tylu latach udało się odnaleźć wykonawców tej piosenki. Rozpoznano ją na zagranicznym forum.

    I jest to:

    Blue Danube - Holiday

    Zła jest taka, że nie ma tego na yt i w ogóle ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat, bo zespół ten nagrał raptem 3 single w 1980 roku. Co prawda byli na Eurowizji, ale kariery nie zrobili żadnej i przez to zostali kompletnie zapomniani.

    Bądź co bądź, dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten wątek i pomoc w szukaniu tego utworu.

    Zmieniony przez erik96
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.