Hydepark

135

Odpowiedzi

  • no muszę pochwalić atlas arenę. doskonałe miejsce na koncerty, świetna akustyka, dobry dojazd, duży parking, rewelacja!
  • Dzięki. Choć jedno im się udało xD W zasadzie Atlas Arena była wybudowana jako obiekt sportowy, ale do koncertów nadaje się lepiej xD Koncerty tam to sama przyjemność. Chyba się rzeczywiście tam wybiorę posłuchać czegoś fajnego. Zachęciłaś mnie :)
  • A ja Wam życzę udanych Świąt Wielkanocnych w gronie przyjaznych ludzi oraz smacznego jajeczka i mokrego dyngusa !
  • @vasqezo dołączam się, życząc także odpoczynku, wyspania się, ciepełka i dużo dobrej muzyki w alternatywie do ,,bogatego" programu telewizyjnego!
  • Dużo jajek kolorowych,świąt wesołych oraz zdrowych życzy werk :)
  • SomiaSomia Użytkownik
    Kochani, chcecie zobaczyć mistrza rozpoznawania piosenek? Padłam normalnie:) Żeby się nie ciągnęło, to zaczyna się tak od 0:15
    Pobieranie danych...
  • Buhaha spadłem z dywanu i zaklinowałem się między panelami :D
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • SomiaSomia Użytkownik
    I tak właśnie stary dobry kawałek już na zawsze pozostanie w mojej głowie jako "This is the reebok or the nike" :D
  • @Somia boskie:) a pamiętacie piosenkę marii mckee-show me heaven? tam w pewnym w refrenie jest jakże liryczny zwrot ,,leave me breathless". całe moje gówniarskie życie myślałam, że tam jest ,,leave me breakfast":))). to dopiero namiętna prośba do ukochanego:))) dla przypomnienia utwór, piękny zresztą
    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)zuzzi
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 26.04.14 o 12:42
    Haaaa....haaaa....This is the reebok or the nike....popłakałem sie normalnie !
    Taaaa....ja też pamiętam....jak angielski był kiedyś poza zasięgiem dla zwykłych ludzi, to trzeba było improwizować i śpiewać po swojemu :) Najgorsze, że to zostaje w głowie i mimo upływu lat i niezłej teraz znajomości tego języka oraz bezproblemowego dostępu do tekstów piosenek, wciąż łapię się na tym, że śpiewam po swojemu...co stawia mnie nieraz w bardzo dla mnie niezręcznej sytuacji. W Polsce spoko, czuję się swobodnie, ale podczas pobytów zagranicznych, gdzie ludzie mają z tym językiem do czynienia na codzień i słysząc co ja wyśpiewuję w porównaniu do tego co leci właśnie z głośników, to kręcą z politowania głową, albo pokazują między sobą, że chyba coś ze mną nie tak....
    Zmieniony przez vasqezo
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 28.04.14 o 03:06
    Posłuchajcie sobie Dj Flo gdzie mnie najbardziej rozbraja "Sandstorm" @ 4'52 a @
    5'05 to już poezja :D
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez werk512
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • @ewoczek94 hej, jak tam, byłaś na koncercie gabriela wczoraj? jak wrażenia? ja jestem zachwycona, jeden z lepszych na jakich byłam, świetna atmosfera, profesjonalizm, super oprawa no i peter w świetnej kondycji, a jego głos to poezja:)
  • giguklu
    Niestety nie byłam. Maturę pisałam :) heheh była deczko ważniejsza xD
    Ale kiedyś jeszcze upoluję fajny koncert w Arenie.
    :)
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 14.08.14 o 00:11
    Odświeżam wątek :D
    Respect dla pani Edyty
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez werk512
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!! DZIĘKUJEMY!!!
    Podziękowali (2)werk512 ewoczek94
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.