Nutki z całego świata

1656668707183

Odpowiedzi

  • papciapapcia Użytkownik
    Prince Royce - Te Robaré

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)ewoczek94 zuzzi
  • Giulietta
    Spoko nie masz za co przepraszać :) Ja nie lubię niemieckiego więc mamy remis :) Jednak muszę przyznać że ten niemiecki w nucie Silbermond - "Ja" wcale mi nie przeszkadza no może za wyjątkiem słówka "faza" :)

    Za wszystkie piosenki serdecznie dziękuję. Nigdy bym ich bez was nie znalazła. Może nie zawsze komentuję ale za wszystkie jestem ogromnie wdzięczna i wszystkie rzetelnie przesłuchuję.
  • papcia
    Prince Royce - "Te Robaré" - zdecydowanie w moim klimacie :) Cudowna, aż chce się człowiekowi ruszyć z fotela "...esta nocie"
    Podziękował(a) (1)papcia
  • Czy te podziękowania oznaczają zamknięcie wątku?
  • Giulietta
    Nie! Absolutnie NIE! To nie jest żadne zamknięcie wątku. Hihihih od czasu do czasu po prostu chcę podziękować wszystkim za te wspaniałe nutki, które mi tutaj wklejacie. Tylko tyle :) Chcę dalej przesłuchiwać wszystko co znajdziecie w necie.
    Dziękuję raz jeszcze. Wdzięcznam dozgonne
  • papciapapcia Użytkownik
    W moim przypadku aż wstyd się przyznać mam jedynie 2 nagrania po niemiecku które lubię , ale nie ukrywam że chciałabym poznać więcej :)
  • Ja niestety dowalę Uzbekistanem. Ostatnio znalazłam (wg mnie) świetną wykonawczynię, mam nadzieję, że to oryginalne piosenki, a nie jak to często bywa covery.

    Munisa Rizaeva - Yoringmaney
    Pobieranie danych...
  • Munisa Rizaeva - Sekin asta
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)zuzzi
  • Munisa Rizayeva - Ayrilma yor
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • Przepraszam, że tak monotematycznie, ale zakochałam się w jej piosenkach.

    Munisa Rizaeva va Botir Qodirov - Dema-dema
    Pobieranie danych...
  • Nutka może trochę melodramatyczna ale trzyma fajny klimat no i klip przedstawia scenkę z życia wziętą :(
    Анжелика Варум - Я всегда с тобой
    Angelika Varum - "Ya vsegda c Toboy"

    Pobieranie danych...
  • Giulietta
    Gdzieś Ty ją znalazła? Podoba mi się :) Jej piosenki mają fajny klimacik. Prawie w kazdej nucie słychać folklor właściwy tylko dla tych terenów. Naprawdę super połączenie. Genialnie się tego słucha.
    W ostatniej nucie przeszkadzają mi wstawki "mówione" i włączenia "gwaru z ulicy" ale też jest fajna :) dzięki :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Już dawni nie miałam "ciar" przy nutce, aż do teraz.
    Od pierwszych dźwięków mnie wzięło
    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)zuzzi ewoczek94
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa widziałam, że dodałaś na tekstowo, czekam na Twoje czyli dobre tłumaczenie ;)
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • mona :)
    co racja to racja ... jak ją usłyszałam to długo potem jej jeszcze słuchałam ...
    postaram się o naprawdę ładne tłumaczenie :)
    Podziękował(a) (1)mona80
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.