Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

18990929495124

Odpowiedzi

  • @Gość: może to to:
    Pobieranie danych...
  • Gość - piosenka z dingiringi

    Pobieranie danych...
  • niestety nie te piosenki. Ale dzięki:) To musi być jakaś nowa piosenka bo przejrzałam całe forum od 1 strony i jej nie było:)
  • poszukuję piosenki gdzie jest : uła uła e uła uła e. I spiewa ją chłopak
  • Iwona1988IIwona1988 Użytkownik
    edytowano 24.02.14 o 19:04
    Witam. Szukam piosenki ze słowami yo quiero sabes tu bądz lo quiero sabes tu.
    Zmieniony przez Iwona1988
  • @Iwona: chino y nacho-lo que no sabes tu
    Podziękował(a) (1)Iwona1988
  • @Kamila 1) moze ta piosenka?
    Pobieranie danych...
  • @Mery
    dzięki za robin hooda! ;)
  • i jeszcze mam 2 pytanka:)
    1. Piosenka w tytule [?] azuma, asuma czy jakoś tak
    2. na maratonie w nd była jedna piosenka, z przejściami [wpleciona inna piosenka] rytm inny, więcej nie pamiętam, pamiętam tylko, ze chciałabym ją znaleźć :)
    bardzo proszę o pomoc! ;)
  • @ Monika
    1. myślę że chodzi o azonto
    Pobieranie danych...

    2. nie wiem... spróbuj jakiś kawałek układu opisać to mi się może coś skojarzy
  • @Mery
    Dziękuję za 1! :)
    a co do 2 to totalnie nie pamiętam układu, wiem że to był jakiś remiks 2óch piosenek, ale przeplatane, najpierw urywek jednej, potem przejście i kawałek drugiej i tak wyglądała piosenka :) może na jakimś filmie z maratonu będzie :)
  • proszę :)

    coś tam mam z tyłu głowy że było jakieś takie przeplatane, ale zupełnie nie pamiętam ani pół nuty. jak mi się odblokuje pamięć albo mnie olśni to dam znać.
    a to nie było coś co prowadziła ta instruktorka afro :) z Mysłowic?
  • Cześć dziewczyny. Poszukuję piosenki, w której dość często pojawia się słowo "bailando". Nie jest to Bailando por ahi, ani samo Bailando. U nas tańczymy ją na początku na rozgrzewkę. Za bardzo nie wiem jak ją wytłumaczyć, ale może komuś przyjdzie coś do głowy :)
  • @Wera: pierwsze, co przyszło mi na myśl:
    Pobieranie danych...
  • @kitteczka niestety to nie to. Ale dziękuję za pomoc :) Postaram się na następnych zajęciach wychwycić coś jeszcze, żeby było łatwo znaleźć :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.