Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

18889919394124

Odpowiedzi

  • Cześć! Poszukuje piosenki,tańczymy do niej zawsze freestyle na zajęciach zumby.W refrenie słychać "Don't stop give me that frontame!".Może ktoś pomoże ?
  • Hej,
    Poszukuję piosenki, w układzie której skacząc podnosimy lewe kolano, potem prawą nogę wyprostowaną do tyłu, potem zmiana, i jeszcze jest obrót w prawą stronę z rękoma w górze i klaskanie na końcu obrotu, i powrót taki sam.. hmmm może któraś z Was coś z tego będzie wiedziała? Bardzo proszę o pomoc :)
  • @ Monika
    piosenka o robin hoodzie :)
    Pobieranie danych...
  • Witam
    Może komuś uda się rozpoznać ??? Jakość kiepska ale może komuś uda się rozpoznać???
    Pobieranie danych...
  • Czy ktoś zna jakąś piosenkę, którą śpiewa kobieta i u nas na lekcjach zumby w pewnym momencie trzymaliśmy ręce złączone, proste do przodu, nogi ugięte w kolanach i w rytm piosenki robiliśmy trzy skoki do tyłu, jeden wolniej a dwa szybciej? jest tam taka chwilowa pauza w piosence. Słów niestety nie pamiętam. Jeszcze jeśli chodzi o kroki to wykonywaliśmy jeden z cumbi w lewo i w prawo po parę kroków i ramionami falowaliśmy. Pomóżcie, może cokolwiek wam się skojarzy i może uda się znaleźć tą piosenkę.
  • Dodam jeszcze, że jest to dosyć energiczna piosenka i u nas dużo osób nie nadąża.
  • w tej piosence w refrenie kobitka śpiewa Dance with me
  • ClawCClaw Użytkownik
    Paulina, to może być to:
    Pobieranie danych...
  • Tak to ta piosenka, dziękuję ;)
  • Szukam piosenkę, której tekst ciężko zrozumieć ale jest tam coś takiego talałej talałej talałej talałej talałej a potem jeszcze ding diriring ding ding dirirng ding :)
  • próbuje sobie namiętnie przypomnieć 2 z nowych piosenek:
    1. w ogóle mi się nic nie chce przypomnieć, zapamiętałam ją bo cały czas powtarzaja tam słowo podobne do chocolate i refren i zwrotka leci na okgrągło spiewa facet szybsza
    2. Cumbia a słowa w stylu mami ... dela rosa eo eo!
  • Prosze o pomoc!
    Na zajęciach tańczymy do takiej fajnej dość wolnej jak na zumbowe klimaty piosenki. W refrenie jest cały czas babe babe babe... , potem coś I do I do, I really do, ogólnie zwrotki są po hiszpańsku, refren po angielsku. Cały czas śpiewa dziewczyna.
  • @Kamila: 2:?
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)kamilaaaa
  • Strzał w 10! :) dzięki :)
  • Hej może ktoś zna piosenkęz tekstem pam pa ra ra ra ra pam pa ra ra ra ra ra pam pa ra ra ra ra ra ra .... slyszałam ją raz na zumbie wiem że śpiewa ją kobieta nie po angielsku (może po rosyjsku)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.