Lata chyba 90-te

To znowu ja.
Męczy mnie od wczoraj stare nagranie, muzycznie bardzo podobne do Radiorama - Desire. Fragment od 0;30 - 0;40 w poniżej zamieszczonym clipie. Jedyna charakterystyczna rzecz to taka, że podczas tego podobnego fragmentu słychać szybko wymawiane słowa przez dziewczyne lub dziewczyny, chyba po japońsku. Brzmiało to mniej wiecej tak: Komo teki tamo ono komo teki tamo kono to.....kono to. Te słowa mogły być inne i pewnie są, ale w mojej pamięci tak to właśnie wygląda. To było znane nagranie, ale nie moge za nic zatrybić. Ktoś wie o czy ja tu marudzę ??
Pobieranie danych...

Najlepsza odpowiedź

  • edytowano 3.01.14 o 08:29 Zaakceptowana
    Witajcie w nowym roku. Mam to wreszcie. To jest CRUISIN' GANG - CHINATOWN
    To o czym pisałem zaczyna się od 1:00.
    Pobieranie danych...
    Dzieki Wszystkim za zainteresowanie :)
    Zmieniony przez vasqezo

Odpowiedzi

  • @vasqezo z takimi słowami w języku ,,niewiadomym" to liberian girl-michael jackson, ale to by chyba było za proste... ale strzelam:)
  • Nie nie Kasiu...to jest za spokojne. To czego szukam ma żywsze tempo. Szybsze niż to w zamieszczonym fragmencie. Ciągle o tym myślę i przypomina mi się powolutku coraz więcej. Kojarzę jeszcze, że był tam taki fragment kiedy jakiś chórek wykrzykuje kilka razy słowa: On the bit...lub: On the beach. Ale to wciąż mi nie daje odpowiedzi na zagadke. Zamęczy mnie to :(
  • AutoUnion1000AAutoUnion1000 Użytkownik
    edytowano 28.12.13 o 19:58
    Słowa "on the beat" wypowiadane przez chórek są tutaj, ale tego japońskiego fragmentu raczej nie ma:
    Pobieranie danych...

    pzdr
    Zmieniony przez AutoUnion1000
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 28.12.13 o 20:04
    ?:D
    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez werk512
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Dzięki za propozycje, ale to wciąż nie to :( Kołacze mi sie to między szarymi komórkami, ale nie moge wciąż zatrybić. Chyba czas na medystacje albo hipnozę?
  • SomiaSomia Użytkownik
    Hmm.... a może to?
    Visage - Fade To Grey
    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Somia...to też nie to. Dzięki.
  • Znany motyw ;) Rowniez nie moglem wpasc na to, a znam doskonale z takiej wersji:

    Three Drives On a Vinyl - Greece 2000

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    Dzięki LesteroV.... bardzo fajny kawałek :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.