Muzyka z reklamy

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

«13
Szukam piosenki od 17 sekundy tego spotu:
Pobieranie danych...

Za wszelaką pomoc dziękuje :)

Odpowiedzi

  • szukam piosenki z samego poczatku 3 odcinka ekipa z Warszawy z mtv -kto to spiewał jaki tytuł ...zna to ktos...?
  • odswiezam nikt nie zna tej nuty z poczatku 3 odcinka na mtv z ekipa z Warsaw
  • Jakis link do odcinka?
  • prosze wejsc w google wpisac www.warsaw-shore.org.pl/i tam trzeba wejsc i wybrac na 3 stronie w googlach link Najnowsze odcinki warsav shore-lubuskie forum sorry ze tak napisałam ale jak chciałam skopiowac ta strone to wyskakuje spam
  • Najwyzszy czas sie zarejestrowac ;) Nie bedzie problemu z wklejaniem odnosnikow i spamem.
  • moze nagram dzis bo na mtv bedzie powtorka dzis o 23 tego odcinka...no dobra nie wazne ale ja pytam o tytuł i wykonawce tej piosenki...
  • poszukuje piosenki dyskotekowej w refenie baby i can"t ..cos tam the sleep and about you weekand ...when you took spiewaja znana ta piosenka chyba kiedys ja słyszałam na radiu eska...jaki to tytuł kto spiewa
  • piosenka ta leci w tle gdy ewelina gada z mama przez telefon i jej mam mowi ze sa hejterskie komentarze na jej temat na facebooku..oraz jak eliza gada tez przez ten rozowy telefon ...co to za piosenka w tle słowa mniej wiecej podałam u gory wyzej
  • poszukuję piosenki z zapowiedzi 3 odcinka , konkretnie sceny na dyskotece gdy tańczą proszę o tytuł ;)
  • szukam z 4 odcinka dwoch piosenek 1) jak radosław majdan gada z ekipa z domu piosenki ze słowami aj ja ja jaj....i 2 ) piosenka ze słowami please kres me...ktospiewa te obie piosenki jaki to tytuł tych dwoch piosenek...?
  • oraz z 4 odcinka szukam piosenki lonely night ...mam wrazenie ze to spiewa nelly fortado ale nie znam tytułu
  • podaje link do piosenki nelly fortado od 10min ta piosenka leci do konca filmu
    Pobieranie danych...
    jaki to tytuł kto to spiewa
  • szukam jeszcze z 4 odcinka [link:milanos.pl] nastepujacych piosenek 1) piosenka z radkiem majdanem od min 2.57 jak backsteet boys spiewaja champion wolna 2) 4.07 -4.37 z radkiem majdanem jak gadaja przy stole spiewaja aj aj jaj..3) piosenka z klubu please resck me od min 23.05-24.15 kto zna tytuły tych piosenek i wykonawcow ..oraz szukam tez tej piosenki z sesji zdjeciowej wspolnej jak nelly fortado leci od 1942 min podana jest tez w linku wyzej -poprzednim prosze o tytuły piosenek i wykonawcow co szukam ,pozdrawiam...z gory dzieki:))
  • [link:milanos.pl] oraz 19.42 z sesji zdjeciowej piosenka jaki to tytuł
  • znalazłam ta piosenke champion ta pierwsza co pytałam z 4 odcinka umie ktos zrobic z tego download http://www.audionetwork.com/production-music/heart-of-a-champion_66479.aspx
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.