Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

17677798182124

Odpowiedzi

  • hej,poszukuje piosenki, gdzie na końcu gra akordeon (chyba) i wykonuje sie taki ruch, jakby się grało na takim instrumencie. Kiepsko opisałam, ale moze ktoś będzie wiedział
  • Hej,
    gość : abc1234 ten utwór też jest ok :) ale ten którego szukam ta spokojna
    duet angielsko (babka)hiszpański(facet) to w tekście jest chyba zwrot "vivo otra vez o revivo otra vez" na samym końcu piosenki
  • hej, szukam piosenki: z tych wolnych, spokojnych, zapamiętałam tylko słowa z refrenu, cos w stylu: miri miri la la la la la (albo a ja ja ja ja, tu nie jestem pewna). Śpiewane przez mężczyznę, taki dosyć przejmujący kawałek :) jak tanczymy to jest dużo ruszania biodrami.
  • Hej. Very important!!! Poszukuję jedną muzykę z zumby, jest dość...szalona :D początek zaczyna się od syreny, potem facet śpiewa dość niewyraźnie podobnie jak w piosence El Mudo - Chacarron Macarron, jest jeszcze tekst - ding ding ding , albo ring ring ring tak szybko. kojarzy ktoś?
  • nie wiem może to, ale raczej nie
    Pobieranie danych...
  • może to:
    Pobieranie danych...
  • Hey, poszukuję piosenki z zumby która leci mniej więcej jakoś tak ,, Quiero bailar contigo, zumba mi corazon..'' jest dośc powolna , zna może ją ktoś ? Z góry dziękuję ;)
  • Cześć, poszukuję piosenki z zajęć zumby, dość powolna, przynajmniej na początku i zaczyna się od słów ola e i, ola e a (coś tam) la la la la
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc, choć wiem, że dałem mało informacji
  • @Gość, strzelam, że szukasz tego:
    Pobieranie danych...
    lub tego:
    Pobieranie danych...
  • Ja kiedyś szukałam tego utworu:) polecam... zaczyna się od syreny:P polecam
  • niestety nie, najbardziej charakterystyczne jest takie szybkie - ring ding ding ding ding. Za dużo nie podałam ale jak ktoś coś znajdzie to proszę o podanie tytułu. A polecam do tańczenia zumby jak najbardziej:D
  • Dzięki wielkie @kitteczka, tego właśnie szukałem
  • ClawCClaw Użytkownik
    edytowano 16.11.13 o 14:02
    Hej, ja mam dla was taką zagwostkę: Co to może być za piosnka, wie ktoś?
    Nagranie000.mp3
    Zmieniony przez Claw
  • @Claw:
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Claw
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.