Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1676870727385

Odpowiedzi

  • @Jarząbek

    Awolnation - Sail
  • Hej!

    Poszukuję piosenki. Zdaje się, że z końca lat 90'. Słyszałem ją wtedy w niemieckiej Vivie. Nostalgiczna, spokojna ballada. Jeden facet zdaje się grał na gitarze, jeden śpiewał. Była tam też dziewczyna. Akcja działa się na plaży. Teledysk charakteryzowały ponure barwy, jakby zmierzch. Tekst refrenu: "Close my eyes when You're gone. I don't need them anymore, close my eyes when You're gone.. away...". Ponad 10 lat i jej nie mogę znaleźć :/
  • Cześć. Szukam piosenki która ma już ładnych pare lat (prawdopodobnie powyżej 2000 roku), klubowa, tekst składa się ze słów (w uproszczeniu) "szika szika pinat" i później taki lekki okrzyk które powtarzają się prawie przez całą piosenkę. Taki jakby tropikalny, letni klimat. Chyba jakiś murzynek śpiewa. :P Jeśli ktoś kojarzy niech wstawia, z góry dzięki.
  • Lestrov dziękuję :)
  • Witajcie poszukuje piosenki zapomniałam tytułu i wykonawce pamiętam tylko tyle że śpiewają 2 chłopaki jest to dość dawno puszczana piosenka na esce jeden z chłopaków na dłuższe włosy a drugi ma krótkie są oni młodzi nw 18 lat i ta piosenka zaczyna się w jakimś barze a kończy się na scenie chyba
    proszę o natychmiastową pomoc
  • Uderzenie gorąca
    45.35
    Dazmo - Viens Don M'oer
  • Szukam piosenki w której śpiewa chłopak.Chodzi po mieście i znajduje ludzi którzy mają dziwne oczy ucieka od nich samochodem potem mu się samochód psuje śpi w nim wstaje rano i ma takie same dziwne oczy jak ludzie POOOMOCY
  • @Zdesperowany

    Bastille - Pompeii
  • szukam piosenkę ona jest ważna bo tańczyłam z moim ukochanym do tej piosenki wolnego i chciałabym znalęźć tą piosenkę to wolny kawałek jest po angielsku i leci tak: jory na te da file jory na te da file no łida łi dał cjon
  • Szukam piosenki w której śpiewa dziewczyna jest taka na misa chenzyjalkel hazy musa itp tak usłyszałem i w bicie leci taki jak by dubstep
  • już mam
    Pobieranie danych...

  • a ja szukam piosenki w której teledysku dwóch murzynskich chlopców wygrywa buty grając w kosza proszę o pomoccc!!!!
  • Szukam piosenki gdzie zjarane dziewczyny śpiewają !!!
  • help poszukuję tytułu piosenki z teledysku od 0;35 sekundy
    Z góry dzięki

    Pobieranie danych...
  • helppp
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.