Piosenka w stylu rockowym.

2

Odpowiedzi

  • Niby i tak, ale trzeba to umieć zrobić, a mi się wydaję, że ja nie umiem. A poza tym nie każdy klasyk rocka został wykorzystany w filmie jako ścieżka dzwiękowa, a ten tak. Z resztą z tym klasykiem to może i trochę przesadziłam...
  • Ale staram się po prostu przesłać jak najwięcej informacji na temat tego utworu, żeby jakoś pomóc, naprowadzić na odpowiedni trop.
  • Moze chociaz wygwizdasz melodie?

    Jon Bon Jovi - Blaze Of Glory

    Pobieranie danych...
  • Nie to nie jest ta piosenka. Ona została wykorzystana w filmie ? W jakim ? Pytam z ciekawości :) Melodii nie wygwiżdzę, ale tak sobie przypomniałam - każda zwrotka kończy się słowami „ you’re a star ”. Mało, ale zawsze coś :)
  • No tak...
  • Masz jeszcze jakiś pomysł ?
  • A wracając do melodii : ona jest bardzo trudna do zanucenia czy też wygwizdania. To bardzo instrumentalny utwór, dużo w nim gitary i perkusji, ale bardzo mało dzwięków, które można by było chociażby właśnie zanucić.
  • Z filmu „ Batman forever ”. Z roku bodajże 1995. Tak - jesteś cudotwórcą. O tą piosenkę właśnie mi chodziło. Dziękuję bardzo.
  • @LesteroV brawo!
  • Wysłałabym Ci podziękowania, ale niestety nie mam takiej możliwości, bo nie jestem zalogowana. Ale jeszcze raz wielkie dzięki. Chyba to jedno, krótkie zdanie pomogło. I pytanie : i jak ja miałam to zanucić ? :)
  • @giguklu Tobie też bardzo dziękuję za zaangażowanie.
  • oj tam, oj tam... ;)

    Wlasnie slowa, ktore podalas rozwiazaly zagadke, bo nie wpadlbym na to, ze Bono (lider U2) ma zachrypniety glos, pomijajac nawet fakt, iz w 1995 nie byl juz taki mlody -- no i okrzyku rowniez brak ;)
  • Dobra, dobra, ale reszta się zgadza :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.