don't be shy take a chance take a dance

18910111214»

Odpowiedzi

  • wchodzi ktoś tu jeszcze? Pracuję w Tesco i czasem leci tam piosenka, taka wolna dosyć, słowa mniej więcej takie "everybody girls need a time..." "so this is goodbye, I have only shining stars", i coś tam o królu i królowej... xD Szału dostaję, bo strasznie mi się podoba, a nie mogę jej znaleźć.
  • Ja nawet napisalam do obslugi klienta Carrefour ale nie raczyli odpisac. Powinnam sie obrazic i przestac u nich kupowac
  • Ja Robię po 5 Sklepach - Tesco - Piotr i Paweł - 3 polo Markety w Kaliszu jako Serwisant grupy żywca. Raz tego typka od muzyki widziałem jak wchodził do Serwerowni z płytą, ale nie dał sie ugadac do kopii płyty. Menda. Bo ja chce Muzyki z Refrenem " We wan't Boogiee " koleś młody spiewa

    a ta muza ryje banie..
  • Skoro oni tak nas traktuja to niech ktos sie wybierze z dobrym sprzetem do sklepu i po prostu nagra piosenke.
  • A znacie kawałek z IMS'u z damskim wokalem gdzie w refrenie który często się powtarza jest ''pa para papapa'' ?
  • enforcerenforcer Użytkownik
    edytowano 29.01.18 o 00:26

    Witam po dłuższej przerwie i raczej temat odkopuje bo jest powód :), jako że pracuje w centrum handlowym udało mi się zdobyć 5 plików ZIP każdy po 120 utworów co daje łącznie 600tracków(granych w centrach handlowych/Tesco/Auchan i inne) w formacie MP2 ale tu jest problem że są zaszyfrowane hasłem, próbowałem złamać hasło programem Password Recovery Bundle Full 2012 metodą brute force ale wysiadł mi dość stary już komp (dysk),jakby ktoś był w stanie się podjąć wstawię na jakiś serwis hostingowy owe 5 spakowanych folderów i tu dam link ,prośba do osoby która się podejmie by hasło podała tutaj na serwisie- dodam na pendrivie gdzie mam pliki jest też kultowy kawałek z IMS -Don't be Shy łącznie z nazwą wykonawcy itd oraz kilka jego wersji także mam nadzieje że ktoś się podejmie na dowód tego podaje screenshooty :

    zapodaj.net/92a8f6ccadac8.bmp.html

    zapodaj.net/e2597a3c0f530.bmp.html

    zapodaj.net/699c612466671.bmp.html

    edit :Mam też dostęp do play listy nowych utworów granych w centrach,marketach(Auchan/Tesco/Piotr i Paweł) ale to zapodam paczkę jak uda się złamać niniejsze Pozdrawiam

    Zmieniony przez enforcer
  • burmario99bburmario99 Użytkownik
    edytowano 31.07.18 o 23:30

    Hejka czy mogł by ktoś jeszcze raz wrzucić plik tego utworu 109.MP3? link ze speedyshare i wrzuta.pl już nie działają. Najbardziej zależy mi na oryginalnym 256kbps.

    Pozdro.

    Zmieniony przez burmario99
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.