Piosenka z Vivy

«13456
Szukam piosenki, która leciała dzisiaj na Vivie, przed godziną 19. Był to utwór R'n'B, śpiewany przez 3 dziewczyny, jedna z nich była ubrana coś jak Gwen Stefani w teledysku Hollaback Girl. Teledysk czarno - biały. Z góry dziękuję ;)

Odpowiedzi

  • szukam tytułu piosenki w którym dziewczyna rozwala telewizor młotkiem i gra trąbka :face-smile:
  • Guru Josh Project - Infinity 2008
    Podziękował(a) (1)Gość
  • pomocy szukam piosenki spiewana przez jakas dziewczyne wiem tylko tyle ze dziewczyna tanczy z jakims chlopakiem i likwiduje konkurencje podkladajac nogi itp prosze pomuzcie z gory dzieki :face-smile:
  • M u r d e r on the dance f l o o r - Sophie e l l i s b e x t o r sory ze ze spacjami ale nie chcialo sie dodac inaczej ;p
  • Elo Elo Szukam Piosenki Co Dzis Leciala Na vivie i nie tylko dzis to od nie dawna lecialo wiem ze to spiewa jakas bladynka i wabi sie cos tam girl POMOCY !!!!! Prosze pomóż :DDD thx z gory :face-devil-grin: :face-monkey: :face-smile:
  • to jest polska piosenkarka bym zapomnial !!!!!!!!!!! xDD :face-monkey: :face-monkey: :face-monkey:
  • Szukam piosenki która leci na vivie. Śpiewa ją jakaś Angela czy coś takiego tytuł coś z on in on albo on the on. Teledysk jest na czarno białym tle dziewczyna stoi pod kratą!
  • :face-monkey::face-monkey::face-monkey::face-monkey::face-monkey:
  • Odpowiadam na ostatnie pytanie- to Agnes Carlsson- On and on
  • Elo. Szukam Piosenki w której występuje blondynka i w pewnych momentach śpiewa oparta o siatkę. Teledysk Jest wyakonany głownie w barwach niebieskich.
  • AGNES on and on :face-smile:
  • Elo szukam piosenki w kturej śpiewa gość z kręconymi włosami siedzi na stołkua do okoła tańczą i znajdują się w barze. z góry dziękuje
  • aha zapmniałem dodać że ma włosy kręcona ale po szyje
  • szukam piosenki co leciala na vivie ..chyba 1 raz..
    byl to teledysk taneczny.spiewala brunetka.chyba to byla przerobka jakiegos klasyku..znaczy starej piosenki...
    bardzo wakacyjny0-latowy teledysk.prosze o pomoc:face-devil-grin:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.