Pomocy! Spacery pośród gwiazd...

Witam. Mam ogrooomny problem... Nigdzie nie mogę znaleźć piosenki, dość starej, to jest chyba jakieś disco polo.. w każdym bądź razie znam tylko kawałek refrenu: spacery pośród gwiazd, kolacje w blasku świec, marzenia nierealne...tyle wiem. Jeśli ktoś zna proszę o pomoc:) Co do samego wykonania jak i co do tekstu;)

Odpowiedzi

  • nie pamiętam kto to wykonywał,ale spiewała to kobieta i jest to disco polo
  • aha---no i jeszcze pamietam trochę takst bo grałem to na gitarze wiele lat temu!!!!!
  • na tej kasecie znajdowały się dwa super kawałki---spacery wśród gwiazd---i-- smutki trzy.
    ,,SPACERY WŚRÓD GWIAZD''
    Wspomnieniami żyć nie łatwo,gdy nadziei w sercu brak
    byłeś jak w ciemności światło,jak nadziei dobry znak
    trzymam naszą fotografię,dowód tych szczęśliwych dat,
    lecz już płakać nie potrafię,znikasz jak na wodzie znak.
    REF;
    Spacery pośród gwiazd.kolacje w blasku świec,
    marzenia tak realne jak dym rozwiały się
    miliony czułych słów,bukietów z białych róż,
    i planów sto na przyszłość niestety nie ma już.

    Nie obejrzę się za siebie,chociaż życie naprzód gna
    W tej podróży nie ma ciebie,choć ta podróż dalej trwa,
    może gdzieś na stacji małej,ktoś swój uśmiech pośle mi,
    ktoś mi los swój odda cały i zatrzaśnie smutkom drzwi.
    ref;2
    Spacery pośród gwiazd ,kolacje w blasku świec,
    marzenia nierealne być może spełnią się,
    Ktoś może powie mi ,tych kilka ciepłych słów,
    I uda się uwierzyć że,miłość przyszła znów.. -----PROSZĘ I POZDRAWIAM---MARIUSZ!!!!!!!!
  • Śpiewała to Marzena Zrajkowska z zespołu Kolor gościnnie w zespole Anonim. My też nie możemy znaleźć tego wykonania.
  • Nieprawda, to nie Marzena!

    ANART-SPACERY - proste :)
  • Anart-Spacery.
    Jakie to proste!
  • Anart !!!!
  • Kur*a po 2 latach uzyskać odpowiedz bezcenne
  • anart to się nie umywa do oryginału ,nie wiem kto to śpiewał ,ale na pewno była to kobieta i miała piękny głos!!!!!
  • ANONIM WSPOMINAM CIĘ ehh wprowadzacie gościa w błąd.. I to drodzy koledzy JEST MARZENA!

  • A co do "Smutki trzy" to jest to również kawałek zespołu Anonim pt. Jesteś moim szczęściem. LINK:
  • Panie "Mundek" czy zna Pan ewentualnie skład zespołu "Anonim"? I pozostałe utwory z ich płytki?
  • A jeszcze co do wykonawcy , to z całą pewnością jest to Pani Marzena. Nie ma takiego drugiego głosu , tak wykonywanego wokalu.
  • [link:chomikuj.pl] - wszystkie utwory + skład ;) Wydali niestety tylko jedną kasetę w okolicach 1990-1992 - dalej był już tylko "Kolor" bez państwa Cis - jak będzie trzeba polecam się, mogę wgrać jeszcze jakieś ich utworki :)
    Podziękował(a) (1)pelrys
  • Panie Mundek , czy mógłby Pan wrzucić na na mój e-mail "[email protected]" utworki z tej płytki i informacje o zespole (skład zespołu , może skan okładki). Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.