Co to za piosenka? +plik MP3

«1
Tak, jak w tytule, poszukuję tytułu piosenki z załączonego pliku MP3. Niestety nie jestem w stanie wyłapać ani jednego słowa, dlatego też nie potrafię znaleźć jej sama :( Ale może ktoś skojarzy :-) Z góry dziękuję za pomoc!
Zmieniony przez rgirl

Odpowiedzi

  • papciapapcia Użytkownik
    przyłączam się do wątku :)
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Naprawdę nikt nie kojarzy? :(
  • Gdzieś słyszałem tę nutę, bardzo fajna, ale też nie znam tytułu, przyłączam się.
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 27.05.13 o 20:16
    Z tym głosem szczególnie pod koniec pasuje mi Craig David ... zaś na samym początku myślałam, że to polskie nagranie.. już nie wiem :]

    A oprócz tego rgirl mam pytanie skąd masz to nagranie.. bo widoczny dokładny czas jest więc może udałoby się innym sposobem.
    Zmieniony przez papcia
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Fragment utworu nagrałam na turnieju tańca towarzyskiego. Leciał pewnie z jakiejś składanki, zrobionej specjalnie na tę okazję :)

    Nie jest to na pewno polskie nagranie, chociaż prawdę mówiąc nie jestem pewna, czy angielskie, czy jakie, chociaż przecież nagłośnienie było bardzo dobre. Miałam wręcz wrażenie, że słyszę jakieś fragmenty po niemiecku. Ale to pewnie tylko wrażenie, także nie sugerowałabym się tym, hehe.
  • papciapapcia Użytkownik
    rgirl

    Też mam dylemat jeśli chodzi o język... miejmy nadzieje że jakaś dobra dusza to zna i skojarzy :)
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Spróbuję jeszcze poszukać nagrania w lepszej jakości, może uda się wtedy jakieś słowa wyłapać :-)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Niestety, nie znalazłam :-( Miałam nadzieję, że organizatorzy turnieju lub studio zajmujące się oprawą muzyczną wstawią wideo na strony internetowe, ale nic z tego. No cóż, więc nadal czekamy :D
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Hop hop?
  • papciapapcia Użytkownik
    hop hop :)
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 27.06.13 o 22:31
    hej

    może znacie jakieś strony bądź programy do odczytywania tytułów piosenek?
    Zmieniony przez papcia
  • papciapapcia Użytkownik
    ponawiam
  • papciapapcia Użytkownik
    ponawiam
  • rgirlrrgirl Użytkownik
    Podbijam! Minęło już sporo czasu, ale może teraz komuś uda się rozpoznać fragment? :)
  • papciapapcia Użytkownik
    ponawiam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.