Muzyka z Russian Music Box

1206207209211212254

Odpowiedzi

  • papcia
    Kolesie z tego zespołu są totalnie odjechani :)
    początek: Quest Pistols - Белая стрекоза любви ("Belaya strekoza lyubvi")
    2.25 Quest Pistols - Я твой наркотик ("Ya tvoy narkotik")
    8.30 Quest Pistols Дни гламура ("Dni Glamura")
    pozdrawiam :)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 14.05.13 o 19:22
    Dzięki Ewa ...co a co, ale na Ciebie zawsze można liczyć! :)

    Zauważyłam już wcześniej, że grają w całkowicie innym stylu... ostatnio wkręciłam się po odsłuchaniu "Забудем все" rewelacyjna nuta, w dodatku teledysk nietypowy i interesujący... tak czy inaczej ta ich inność przyciągnęła mnie także :))

    pozdrawiam!
    Zmieniony przez papcia
  • papcia
    hihihi :) Oj tam, oj tam :) Wielkie dzięki za każde miłe słowo :) Jakby coś to dawaj... chętnie pomogę i poszukam. A swoją drogą to wywiady po rosyjsku już zaczęłaś oglądać? Wow! :D
    ps Takich pogiętych ludzi jak oni to ze świecą szukać :)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • papciapapcia Użytkownik
    To moje uzależnienie w miarę słuchania się rozwija... uwierz mi nie potrafię tego kontrolować, ani tym bardziej zapanować nad tym (niezależne ode mnie :) . Czasem z ciekawości zaglądam na wywiady, ale jedynie na zespoły które mnie interesują.. pan siedzący w środku wydał mi się ciekawy...jak w przypadku Zveri :] , ale to przez wiosnę :P :D
  • papcia
    hihihih :) Jesteś genialna! Ja także szukam różnych rzeczy do upadłego. A już jak mnie jakiś pan zainteresuje to wcale nie musi być wiosna za oknem żeby pochłonął mnie całkowicie :D
    Podziękował(a) (1)papcia
  • mona80mona80 Użytkownik
    Papcia ja wpadłam jeśli chodzi o Quest Pistols z piosenką Revoluciya uwielbiam ten kawałek, tak jak i Ty pohudela.
    Są oryginalni i naprawdę fajnie się ich słucha :)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 21.05.13 o 22:10
    mona80

    Już wcześniej ciekawił mnie ten zespół, ale teraz dopiero mam możliwość przesiać ich dokładniej...bardzo mi się ich styl podoba, sprawiają wrażenie spontanicznych i naturalnych facetów.... dzięki za zainteresowanie i kolejne tytuły, za chwilę sprawdzę i doceniam :) I przepraszam, że nie zawsze Wam odpisuje, po prostu są chwile kiedy już nie ogarniam rozpoznajemy, kolejne wątki się przewijają, a ja ciągle w tyle :]
    Zmieniony przez papcia
  • Cześć przeszukałam wasze forum ale niestety nie znalazłam kawałka który tak mocno utkwił w mojej głowie. Jakiś czas temu na Russian Music Box widziałam (i słyszałam) piosenkę która była o zespole Modern Talking z tego co pamiętam taki też był tytuł, coś pisane cyrlicą i Modern Talking. Proszę was gorąco o pomoc
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...


    czyżby?
  • papcia
    :)
  • Ojej bardzo gorąco Ci dziękuję, ta piosenka chodziła mi po głowie a nie mogłam jej nigdzie znaleźć. Swoją drogą masz jakiś talent, dobry detektyw. Bardzo dziękuje:* :)
  • a może kojarzysz jeszcze piosenkę która przed chwilą leciała na Russian MusicBox, śpiewał ja chłopak klip był związany z samochodami, i dziewczynami bardzo skapo ubranymi w bieliznę pod koniec klipu były one trzy jedna z nim w skrzydłach VictoriaSecret, a ten gośc co spiewał otwierał szampana. Niestety cały tytuł był cyrlicą ;/
  • Gość 25
    powiedz coś więcej bo mam milion pomysłów :)
    śpiewał tylko chłopak czy tez z dziewczyną?
    np Potap z Nastią nutka pt "Ne para"

    Pobieranie danych...
  • papciapapcia Użytkownik
    Ja tutaj uczniem jestem :) ale dziękuję za miłe słowa...
  • papcia
    no co Ty! :) Jesteś tutaj niezastąpiona :))))
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.