szukam teledysku

«1345678
Witam szukam teledysku w któyrym spiewa chyba jakis polski koleś wraz z dwoma dziewczynami, teledysk jest na wsi są fury i jedna dziewczyna robi masło takim starym sposobem coś z pogranicza folkrolu i rapu
Zmieniony przez Pawmaster

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Aha natrafiłem na ten klip w youtube, co jeszcze moge dodać, że teledysk jest na wsi są tam ferrari jedna blondynka śpiewa a druga robi masło albo śmietane w takim drewnianym naczyniu potem wypija to mleko i rozlewa sie jej po szyji...
  • Oj Lestero dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szukam piosenki widziałem wczoraj w nocy jednym okiem teledysk. jest to polska piosenka śpiewają to kobiety jest ich dużo takim technicznie modelowanym głosem to spiewaja, w jakimś domu. ktoś mi pomoże??
  • icona pop-i love it
  • poszukuję kawałka, którego nie znam nazwy. kojarzę tylko teledysk gdzie jakiś początkujący dj nagrywa jakieś kawałki w domu, po czym nagrywa je na płytkę i zanosi do klubu. w jednym z klubów puszczają jego muzykę, lecz na końcu zostaje wyrzucony z klubu i pobity. teledysk kończy się tym jak on z poobijaną twarzą w domu nagrywa znowu coś przy konsoli
  • gosc2ggosc2 Użytkownik
    Czesc, ja szukam teledysku gdzie ludzie robia rozne tricki z pilka do nogi.Utwor wyszedl w zeszlym roku,charakteryzuje sie tym,ze 2-3 razy slychac w nim trabke.
  • Witam wszystkich poszukuję teledysku.Zaczyna się na jakimś polu gdzie pasą się owce lub barany.Występują w nim 2 babki i jeden chłop w okularach.Baby czytają gazetę i wołają tego chłopa.Gość patrzy na gazetę coś tam gada i za chwilę mówi "Jak ja mu wytnę capstajla to on się z tymi densami swoimi nie pozbiera".Bardzo was proszę o pomoc
  • @max054
    Czemu nie założyłeś własnego wątku?;)
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)max054
  • Serdecznie dziękuje i przepraszam ale to było tak na szybkości
  • @max054
    Nie przepraszaj,nie ma sprawy:)
  • LeMonsLeMons Użytkownik
    @gosc2

    Pobieranie danych...




    ???
  • Szukam teledysku w którym spiewala dziewczyna ktora byla ubrana na bialo, miala biale wlosy i bardzo niebieskie oczy. I tam bylo pokazane jak w rzadku szły dziewczyny i polykaly w kubeczkach tabletki, jedna zas idac wyjela ja z buzi i schowala,pozniej całowala sie z jakims chlopakiem. Jesli ktos wie co to za piosenka to bylabym bardzo wdzieczna za podanie tytulu i wykonawcy. prosze
  • Nero - Promises

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.