Szukam piosenki z zajęć Zumby

12829313334200

Odpowiedzi

  • szukam piosenki, która jest wolna na początku i śpiewa ją kobieta. Układ jest taki że stoimy i wyciągamy na początku jedna rękę przyciągamy do siebie i potem drugą. Jest taka zmysłowa. Potem w refrenie się rozkręca i jest szybka. Słów niestety nie pamiętam, tylko dźwięki. Jest też wstawka bardzo wysokich dźwięków, jakby harmonijka grała czy coś. Mam nadzieję że mi pomożecie :)
  • zna ktoś? :)
  • Podziękował(a) (1)bezimienna
  • Szukam tytuły piosenki, którą usłyszałam na koniec zajęć zumby. Bardzo prosze o pomoc! ;)
    Głos 001 dobry.mp3
  • Dziękuję bardzo! ;)
  • szukam piosenki, którą śpiewa facet ( po hiszpańsku ), jest energiczna i z tego co pamiętam na koniec refrenu śpiewa " czin cza czin cza czin cza czin cza czin cza " .
    Mam nadzieję że ktoś mi pomoże, z góry dziękuję :))
  • piosenka której na początku jest coś w stylu natalie i tak kilka razy. zna ktoś? ;)
  • Hej;)Szukam dwóch piosenek.W pierwszej są słowa,,del corason,,a w drugiej śpiewają,,oreoreooreoreo,,.Może któraś kojarzy piosenki z tymi słowami?
  • Dziękuję Wam, już wiem, że to "Fiesta Buena", a nie "lalalala lalalala lalalala la zumba łe" XD
  • Witam. Szukam piosenki ze słowami "tus ojos aqui" czy coś podobnego. Wydaje mi się, że jest tam Daddy Yankee, ale nie jestem pewna.
  • arrekaarrek Użytkownik
    Hej ! szukam piosenki w której słyszałem mniej więcej te słowa : kuku riku taka kuku riku taka , nie wiem jak to napisać ale tak to mniej więcej słychać . Jeśli ktoś to kojarzy to proszę o pomoc :)
  • Poszukuję piosenki z zumby, tempo jest średnie, ale niestety jedyne co zapamietałam z niej to "asi asi (cos tam cos tam) sex mi sex mi" ale nie jestem pewna co do prawidłowości tych słów.
  • @Trolololo a może chodzi o tą piosenkę ?
    Pobieranie danych...

    Bo tylko to mi się skojarzyło z asi asi :)
  • halooo :) ponawiam swoją prośbę poszukuję piosenki śpiewa kobieta po angielsku na poczatku jest oo oo oo oo ee ee ee ee ee ee, w refrenie jest cos w stylu away away away dance lalalalala i znów away away away jest tam też coś come bring me fire fire fire take me higher higher higher i jest dość szybka :) może ktoś coś ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.