ballada, rock/alternatywa, "uuuuu", mężczyzna, gitara

«1
Hej, od dłuższego czasu poszukuję piosenki z "uuu" w refrenie. Z tym, że przeszukałam już tutaj wszystkie wątki dotyczące "uuu" i to nie jest żadna z tych, które już się tutaj pojawiły.
Szczegółów niestety nie pamiętam za bardzo... Oprócz charakterystycznego "uuuuu, uuuu, u, uuuu" w refrenie. Potem robi to "u" za tło, chórek, śpiewa mężczyzna, przypomina troszeczkę jak ballada rockowa, ale nie jestem pewna czy nie chodziło przypadkiem o "miejsce" a nie kogoś, na pewno rock/alternatywa. Coś mi się kojarzy, że po tym "uuu, uuu, u, uuuu" nie występuje coś podobnego jak "there's no place", ale teraz już wszystko jestem wstanie tam wstawić i zaśpiewać, i brzmi znajomo ;/ W każdym razie nie jest to żadne techno, klubowa, etc. Dosyć wolna, choć pod koniec koleś zdziera trochę gardło.

Odpowiedzi

  • Pewnie to nie to, ale sprawdź
    Pobieranie danych...
  • renarena Użytkownik
    Daj znań, czy to jest to. Jeśli nie, będziemy szukać dalej;)
  • Hej, niestety to nie to, mimo, że bardzo pasuje do opisu. James ma baaardzo charakterystyczny głos, tamtego typka głos był troszeczkę bardziej ''popularny''. No i to "uu" było inne. Tutaj występuje jako, hmm, podśpiewka? W tamtej piosence było bardziej "charakterystyczne" to uuu, mocniejsze. Ale jeżeli chodzi o aranżcję to rozkład tamtej piosenki jest podobny do tej Blunt'a, może troszeczkę żywsza, chodzi mi o to, że Blunt sam w sobie jest melancholijny, tamta melancholijna raczej nie była.
  • @Gość może nazareth-love hurts?

    Pobieranie danych...
  • Nieee, nie, zupełnie nie to. Nie ten głos, nie, nie, i nie tak stara :) "Moja" ma pewnie z max 3 lata. I nie jest taka rozpaczliwa, i tyle tej miłości "w mojej" to raczej nie ma.
    I w porównaniu z "moją" to w love hurts w ogóle nie wystepuje "uuu", tam jest go dużo więcej.
  • Witajcie
    Również poszukuję tej piosenki. Wkręciła mi się na maxa i nie odpuszczę dopóki nie znajdę. Ostatnio słyszałam kawałek na VII nocy kabaretowej w Płocku w drugiej części. Uuuuu uuuu :):):)
  • a mógłbyś zanucić, nagrać i umieścic np. na wrzuta.pl ?
  • renarena Użytkownik
    edytowano 6.05.13 o 22:23
    Zobacz, w której minucie i daj znać, bo niestety nie mam czasu obejrzeć całego
    Pobieranie danych...


    Może ktoś wyłapie i rozpozna
    Zmieniony przez rena
  • O ile nie chodzi o "Ona tańczy dla mnie" to ja niestety mojego utworu nie wychwyciłam, więc chyba nie chodzi nam (mi i ja76) o tę samą piosenkę.
    Jeżeli chodzi o zanucenie i wrzucenie to niestety nie mam jak, ponieważ już nawet nie pamiętam jak to leci i nie mogę sobie przypomnieć.... ;/
  • w cz. 3 tej nocy kabaretowej pojawia się ta nuta:
    Pobieranie danych...
    też ma "uuu" ale to kompletnie nie to, ale może o to chodziło "ja76".
  • na samym końcu jest jeszcze to:
    Pobieranie danych...
    ; jakby nie patrzeć też ma "uuuu", ale nie wydaje mi się, żeby ktoś takich hitów szukał, ale może.

    w każdym razie, POMOCY, moje wciąż nie jest rozwiązane...
  • Pobieranie danych...
    ?
  • Niestety, to nie to. Mój utwór nowszy, raczej. No, ale klimaty te... Tylko jednak "kompozycją" chyba bliżej temu "mojemu" utworowi do tej pierwszej propozycji, James'a..
  • giguklugiguklu Użytkownik
    @Gość a może coldplay-paradise?
    Pobieranie danych...
  • To jest świetne, ale niestety to też nie to, ale w tym klimacie.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.