Muzyka z Russian Music Box

1199200202204205254

Odpowiedzi

  • ponawiam link
    [link:hostuje.net]
  • mona80mona80 Użytkownik
    A mi się bardzo spodobał ten kawałeczek
    Danko i jego Bereg ray....
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • Mona80
    podoba mi się ten kawałek! Bardzo! W moim stylu :) I jakie fajne słowa "... jeśli zachorujesz będę lekarzem ...".
  • szapal
    ten kawałek co wrzuciłeś coś mi przypomina ... wiem że gdzieś to już słyszałam ale nie mogę skojarzyć co to jest.
  • Dzis leciałą piosenka w ktorej spiewala taka czarnowlosa dziewczyna i byla naga tylko z cenzura i to bylo takie bardziej disco podobne znacie ta nute moze ? taka w leginsach itp
  • A i naga byla tylko od czasu do czasu i wtedy lezala na jakims stole czy cos
  • Oksi?

    Pobieranie danych...
  • Nie nie to nie to, tam takie laski kreciły tyłkami a ta własnie czarna spiewała i od czasu do czasu była pokazana nago na jakims stole mowie takie bardziej disco
  • Pobieranie danych...
  • to pewnie Bianka Wiesna-Lieto 3
  • O tak to to dzieki :D
  • witam,
    prosze o pomoc,jakis czas temu uslyszalam trzy bardzo fajne piosenki ale nie znam tytułów. pierwsza spiewa Valeri Meladze a w klipie gra artyste badz malarza który zakochuje sie w pokojowej, dalej ona ucieka na motocyklu a on jedzie za nia w aucie.druga piosenka spiewana jest przez mlodego mezczyzne, akcja dzieje sie chyba w monaco, chodzi o jakis pendrive z danymi kgb i on ratuje w klipie kobiete,potem uciekaja na motorówce. trzeci utwór spiewa zespol czas i szklo, oboje znajduja sie na dachu budynku,on rzyma ja zeby nie odleciala w gore ale na koniec wypuszcza i budynek sie wali. wiem ze to sa malo konkretne informacje ale jesli ktos wie co to za piosenki, prosze o pomoc.
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 1.04.13 o 20:16
    GOŚĆ
    1. Proszę to pełna wersja tej nutki :)

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez ewoczek94
  • GOŚĆ
    3. zespół Vremia i streklo ft. Potap - "Sleza"

    Pobieranie danych...
  • GOŚĆ
    proszę opisz mi wykonawcę drugiej nutki. Ja widziałam ten klip i słyszałam piosenkę tylko nie mogę sobie teraz jej przypomnieć. Jak mi powiesz jak gościu wyglądał to może szybciej załapię :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.