Muzyka z Russian Music Box

1198199201203204254

Odpowiedzi

  • Gość
    Cały czas myślę nad tą piosenką. ale wiesz nie przypominam sobie kawałka po rosyjsku a w refrenie słów "save me, save me..."
    wszyscy rosyjscy artyści nagrali coś po angielsku ... więc to będzie big bardzo trudne :)
  • a nie mówi Ci nic to, że ten kawałek piosenki leciał gdy puszczali według chyba pięcio-cyfrowych numerów i można było wysłać na to smsa. To było w tym roku więc całkiem niedawno
  • Nie. Przykro mi :) Totalnie nic mi nie mówi :)
    Tzn wiem o czym mówisz. Wiem kiedy coś takiego widziałaś ale nie potrafię przypomnieć sobie melodii. Nie mam jej w głowie :)
    Ale jeśli zobaczę - usłyszę to zaraz ci podeślę ten link :) Chyba że może Ty nagrasz kawałek telefonem :D
  • Jeśli tylko uda mi się to nagrać to na pewno się odezwę ;) dziękuję Ci za poświęcenie mi czasu ;)
  • Gość
    Nie ma sprawy :)
    Będę czekała na Twoje nagranie. Zaglądaj :)
  • papciapapcia Użytkownik
    @ewoczek94

    Znasz metodę by uwolnić się od rosyjskiej muzyki? Tak jestem nią pochłonięta, uzależniła mnie w całości, co robić ? ;)
  • papcia
    hihihihihi :) Nie znam takiej metody :) Podejrzewam, że takiej nie ma. Jak raz wpadniesz to pozamiatane bo już się nigdy nie wydostaniesz :D Ja też wpadłam kilka lat temu i też długo szukałam leku. Nadaremnie...

    PS wybrałaś już najlepsze nutki marca? Ja tak (pod warunkiem że nie pojawią się inne).
  • papciapapcia Użytkownik
    Na początku stopniowo zagłębiałam się w poszczególne nuty, najczęściej były to utwory jak sama się domyślasz Alsou, dziś sprawa wygląda całkowicie inaczej... przestałam dopuszczać do siebie inne nuty jak tylko rosyjskie. Oprócz tego zachwyciłam się artystą zespołu zveri z nutą "napitki pokrepche" , taka uroda to rzadki okaz jak dla mnie :D Ale oczywiście żeby nie było tego za mało musiałaś dodać nutę "В комнате пустой" Дмитрийa Колдунa... od tamtej pory wiem, że już nie zdołam wyjść z tego... ;]

    Co do wątku jasne że wybrałam, ale nie lubię przodować więc z cierpliwością czekam na głosy innych.
  • papcia
    Roman Zvieri i Dima Koldun? Naprawdę? Kręcą Cię? hihihihihih :)
    Ja przyznam, że wolę V. Sokolovskiego i T. Rodrigeza. Może dlatego, że uwielbiam jak facet fajnie się rusza :)

    Jeszcze nie można głosować. Tak tylko pytałam czy masz już swoje TYPY :D
    Bo ja mam. Tylko kolejność się wciąż zmienia :)
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 29.03.13 o 00:25
    Ewa

    W tym m-cu było kilka nut które według mnie reprezentują wyjątkowo dosyć wysoki poziom, jak do tej pory także mam problem z kolejnością oraz rozsądzeniu dwóch piosenek... ku memu zaskoczeniu ten m-c jest przeciwieństwem uprzednich, zobaczymy jak to się dalej rozkręci.... jedynie przykro, iż coraz mniejsze grono z nami głosuje i proponuje...

    Dima absolutnie nie, ale Zvieri to już inna bajka :] mówiąc o wizualnym upodobaniu.
    Zmieniony przez papcia
  • mona80mona80 Użytkownik
    Jak to dziewczyny he he nie dość, że lubimy słuchać to jeszcze popatrzeć nie zaszkodzi ;)
    Podziękowali (2)papcia ewoczek94
  • mona80mona80 Użytkownik
    A co do muzyki rosyjskiej to niestety papcia chyba nie ma odtrutki, im głębiej w las tym ... trudniej z niego wyjść.
    Myślę że już przepadłaś ;););)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • witam
    szukam rosyjskiego utworu o takiej lub podobnej melodii sprzed lub z 2005 roku, nie później
    [link:sendfile.pl]
  • szapal
    nie wiem jak u innych ale u mnie ten kawałek buforował się tak długo, że zrezygnowałam z jego odtwarzania :) Może masz inną wersję?
  • papciapapcia Użytkownik
    To ja pomogę ;]

    russ.mp3
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.