Piosenka Z Rebel TV

1678911

Odpowiedzi

  • ludzie szukam nazwy klipu , mianowicie ekipa gosci bodajże trzech jedzie autem i potraca renifera czy tez jelenia , w kazdym razie bydle z rogami. Pozniej ten renifer ich uprowadza . wie ktos co to za nuta albo chociaz nazwe zespolu.
  • @gucek

    Queens Of The Stone Age - No One Knows

    Pobieranie danych...
  • dzięki wielkie mistrzu !
  • Siemka szukam utworu Micka JAgera w teledysku dziewczyna brunetka - ładna gra w bilard po jakims czasie wchodzi do baru koles dobrze wyrobiony- napakowany i na koncu sie calują.
  • Patti, może być może chodzi Ci o Florence and the machine?
  • gosc zbyszek a nie chodzi ci raczej o aerosmith - what could have been love?
  • a ja szukam piosenki...śpiewa ją facet, a teledysk opowiada o tym jak po rozwodzie z żoną spotyka się ze swoim małym dzieckiem-chłopcem, pomóżcie prooszę: )
  • szukam utworu, który był grany w niedzielę w trakcie pyta.pl przed 16. śpiewa czarnoskóry facet z dredami, w refrenie powtarza "mouth". tyle zapamietałam. teledysk jest czarno-biały albo w sepii. występuje też łądna brunetka w bluzce/futerku całkiem rozpiętym lub z dużym dekoltem.
    dla tego, kto pomoże hołd i klęczki ;)
  • potem była patrycja markowska - alter ego
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość rebel 13.03.2013
    Skojarzyło mi się z The Weeknd - Wicked Games, ale na Rebel TV to tego nigdy nie widziałam...
    Pobieranie danych...
  • o to to to! dzięki ;) tak, jak obiecałam - hołd i klęczki czynię.
  • Polski teledysk hip-hopowy w tle getto warszawskie/ holocaust a na koniec klipu wpadaja antyterrorysci
  • szukam piosenki w ktore spiewa czarnoskóry facet; w lesie robią ognisko i 2 kobietki palą w nim gitare i bęben, na końcu gość szaleje z miotaczem ognia
  • Siema.
    Szukam piosenki ktora leciala na rlb tv 26.04.2013 roku midzy godzina 13 a 14. W teledysku występowały jakieś miśki które strzelając laserem z oczów. Pod konic jakis facet stoi na jakiejs desce i ten misiek naciska dzwignie i ta deska sei zawala i on wpada do dziuru a pozniej chyba w tej dziorze byly miski
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Teledysk z miśkami to Imagine Dragons - Radioactive
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.