Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1474850525385

Odpowiedzi

  • Niestety nie ;)
  • szukam piosenki z lat 2004-2006. pamietam jedynie czesc teledysku. m@&%#n (cos w stylu chrisa browna, ne-yo) tanczy i spiewa w domu, za nim na scianie jest graffiti kolorowe. wisi jakis worek bokserski. cos takiego. jesli sie nie myle to sciany sa jakby z cegiel. on sie chyba nieszczesliwie zakochal, cos w tym stylu, wiem ze to malo ale jesli ktos pamieta .
  • Witam ;) ja poszukuję piosenki która w refrenie posiada 2 słowa z czego 2 to diamond lub diamonds a co do pierwszego to nie mam pojęcia :) śpiewa ją kobieta (nie jest to piosenka Rihanny :P ) poza tym jest to utwór z listy piosenek jaki posiada na luty sklep Reserved. Pomocy!!! ;)
    Podziękował(a) (1)WHITE
  • Hej :)
    Znacie może taką piosenkę? W teledysku śpiewa właśnie On. Starszy facet i gra na gitarze. Chyba wszystko jest nagrywane w studio. W tle ktoś tam jeszcze na szklankach gra :)
    pomóżcie!!! :(
  • Hej :)
    Znacie może taką piosenkę? W teledysku śpiewa właśnie On. Starszy facet i gra na gitarze. Chyba wszystko jest nagrywane w studio. W tle ktoś tam jeszcze na szklankach gra :)
    pomóżcie!!! :(
  • szukam utworu około z lat 80/90 z gatunku pop rock'owego. Pamiętam jedynie klip na którym mężczyzna idzie środkiem ulicy/autostrady i śpiewa, w jego kierunku jadą pojazdy. Na teledysku facet ma około 25-30 lat, blond włosy. Proszę o pomoc:D
  • Witajcie, poszukuję tytułu pewnej piosenki. Piosenka jest w języku włoskim lub hiszpańskim, wolna spokojna i w refrenie pojawia się dwa razy słowo La Liberta. Śpiewa ją kobieta wraz z facetem.
    Pozdrawiam.
  • @Gość o 21:36
    Witajcie, poszukuję tytułu pewnej piosenki. Piosenka jest w języku włoskim lub hiszpańskim, wolna spokojna i w refrenie pojawia się dwa razy słowo La Liberta. Śpiewa ją kobieta wraz z facetem.
    Pozdrawiam.
    ?
    Pobieranie danych...
  • szukałem po goglach ale nie mogłem znaleźć proszę jak ktoś gdzieś słyszał niech podrzuci tytuł lub wykonawcę słyszalem kilka razy i nie mogę dojśc kto śpiewa "it's true you're curious my bones i became my own this is how we living this is how we living this is love this is love"
  • Werk 512 - to niestety nie to... to była wolna piosenka, Rumba wręcz
  • Witajcie ;)
    Poszukuję oryginalnego utworu, z którego pochodzi motyw od 0:17 :
    Pobieranie danych...
  • @Gość
    "W teledysku śpiewa właśnie On. Starszy facet i gra na gitarze. Chyba wszystko jest nagrywane w studio. W tle ktoś tam jeszcze na szklankach gra"

    Jak na mój gust: Triggerfinger - I Follow Rivers :)
  • Poszukuję piosenki, którą znalazłem na kasecie magnetofonowej. Była to lista przebojów "Vivy" z jesieni, tylko nie pamiętam dokładnie z którego roku (ale lata 90-te). Według rozpiski z kasety był to utwór: Henia - "Heartbeat". Ale niestety nigdzie w sieci nie mogę go znaleźć (co wydaje mi się dziwne skoro był na liście przebojów Vivy 0.O ). Słowa z refrenu szły mniej więcej tak(ze słuchu): "Because my heart needs bumpin baby it feels like somethin. I never ever fall in love like this." Mam nadzieję że pomożecie ;)
  • Pobieranie danych...


    m@&%#n śpiewa jest grafitti
  • szukam piosenki w której śpiewają murzynki, przynajmniej w teledysku są, taki fajny bit, kompletnie nie moge sobie przypomnieć co to za piosenka...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.