Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

12930323435124

Odpowiedzi

  • Jestescie niezawodne :D
    Dzięki Wam znalazłam kilka piosenek, których namiętnie szukałam :D
    Może pomożecie mi znaleźć dwie piosenki:
    - jedna z piciem, coś tam że pijemy vodka, potem cerveza (i robimy do tego takie gesty, jakbyśmy pili)
    - druga bardziej skomplikowana, coś w refrenie typu anaconita, czy anacolita, czy jakos tak (nie jest to anamorada, bo to kojarzę)
    Dzięki za pomoc :D
  • Szukam piosenkę do której tańczymy w refrenie są alarmy samochodowe :), może ktos zna :)
  • do zumbowiczka a może to?
    Pobieranie danych...
  • Tak, dokładnie tego poszukiwałam :) wiedziałam, że kończy się na "ita" :D Dziękuję bardzo :D
    To jeszcze jakby mi ktoś pomógl z tą "alkoholową" to byłabym w 7 niebie :D

    to tak w ramach odwdzięczenia się, wstawiam zarąbistą piosenke, która puszcza mój instruktor :D mam nadzieję, że się spodoba :D

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)kitteczka
  • Jeśli chodzi o amor amor amor amor, to może szukasz tego, czego i ja szukałam parę postów wcześniej i w końcu znalazłam :D
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)brok21
  • dokladnie to jest to, dzieki :)
  • Dzięęęęęęęęęęki! Ja też szukałam tego od dłuższego czasu! Piosenka jest rewelacyjna!!!
  • hej potrzebuje pomocy potrzebuje piosenki z słowami takimi jak aaaa dont e piera cos takiego lecz nie jestem pewna czy to sa dokładnie te słowa z góry dziekuje
  • Jak się nazywa piosenka w której są takie słowa what sleepen feel, bo mi instruktorka powiedziała,że to zumba capithana a nigdzie tego nie mogę znaleźć
  • znalazłam tą piosenkę szukałam ale nie umiałam opisać. może ktoś też się ucieszy

    Pobieranie danych...
  • Marta991: co prawda nie kojarze takic slow w tej piosence, ale moze przekrecilas to co instruktorka powiedziala i chodzi o Zumba Caipirinha
  • kto mi poda tytuły tych piosenek, błaaagam!

    Pobieranie danych...
  • a znacie taką piosenkę z zumby, coś tam: paramba ramba albo rumba ;d
    potem jest tam takie: slow motion, slow motion, slow slow, slow motion, wiecie o co chodzi?;>
  • Może ktoś z Was kojarzy tę piosenkę?
    Jakość przefatalna, bo nagrywane kamieniem, ale może jednak ;) ....

  • @ gość18
    Azul Azul - La Batidora
    Daddy Yankee - El Ritmo No Perdona
    Arash - Boro Boro
    Mr. Saik & Yerbaklan - Meneando La Cintura
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.