Piosenki Z Radia VOX FM

1810121314

Odpowiedzi

  • szukam piosenki z markowego mixu w dniu dzisiejszym, w tytule miała imię jhonny ;)
  • Poszukuję piosenki. Leciała w vox fm dziś tj.18,02,2012 po godz 2 w nocy. W treści było coś ...glory..felice... nie potrafię dokładnie powtórzyć. Śpiewa ją jakiś męski zespół, bardzo chóralnie, chórowi akompaniuje fortepian bądź pianino. Jeśli ktoś chociaż trochę kojarzy o co mi chodzi będę bardzo wdzięczna.
  • Witam, poszukuje utworu który został emitowany na falach radia VOX FM dnia 30.03.2012 koło godz. 19.20. Takie afrykańskie rytmy z tekstem gili je gili jo gili gili gi mama. Będe niezmiernie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  • dziś 13:52 radio vox fm leciała przepiękna piosenka śpiewana przez kobietę nie mogę jej znaleźć bo nie zapamiętałam nawet wersu ...
  • malaa.jenny

    Pobieranie danych...
    ?
  • Szukam piosenki która leciała dzisiaj na VOX Fm. o godzinie 18:50, włoska piosenka w refrenie chocolate.
  • Szukam piosenki - dziś na vox fm po 16. Piosenka włoska - coś mi świta ala santa maria...
  • Wczoraj 23.07 około godz. 9.30 rano na życzenie jednaj z osób leciała piosenka, w której tytule dwukrotnie pojawiało się imię dziewczyny coś jak "Melinda melinda" czy "Reslinda reslinda". Piosenka w stylu trochę greckim. Niestety tytuł mi uleciał...a bardzo bym chciała ją odszukać
  • 09:56 Drupi - Piccola e fragile
    09:53 Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams
    09:49 Czesław Niemen - Pod papugami
    09:44 Maanam - Krakowski Spleen
    09:42 The BEATLES - I Wanna Hold Your Hand
    09:39 Smokie - Living Next Door To Alice
    09:27 De Mono - Znów Jesteś Ze Mną
    09:23 Phil Collins - One More Night
    09:19 Numero Uno - Tora tora tora
    09:15 Barbra Streisand - Woman In Love
    09:13 Czerwone Gitary - Niebo Z Moich Stron
    09:10 The Bangles - Manic Monday
    09:06 Abba - Thank You For The Music
  • Witam. Którego dnia (niestety nie wiem dokładnie kiedy) w Vox Fm leciała bardzo wesoła, melodyczna piosenka, które zawierała niektóre fragmenty z kreskówek looney tunes, między innymi odgłosy strusia pędziwiatra :) następnie były odgłosy z gonitwy koni :D Męczę się już parę dni szukając tego utworu, może ktoś mi pomoże z mojego nietypowego opisu :D Dzięki ;)
  • ostatnio - w przeciągu tygodnia, leciała piosenka (kawałek) typowe electro lat 80, 90, między 6.30 a 7 rano. Sprawdzałam tracklistę utworów w przedziale 3.12.-14.12. Niestety jej nie znalazłam, jednakże dnia 11.12 w trackliście występuje błąd, tzn jest wpisana dwa razy ta sama piosenka o tej samej porze. Wydaję mi się ze to było wtedy, niestety, do tej pory jej nie znalazłam :/ szukałam w kawałkach Kraftwerk - brak rezultatu :(
    jak ktoś wie, pomóżcie!
  • @agaaa_music

    Moze cos od Koto? Lub Herbie Hancock?

    Pobieranie danych...
  • szukam piosenki leci czesto w radiu Vox Fm słowa ktore pamietam to : Mama guns papa guns baby guns i refren jest "oooo cipi cipi cipi cip" HELP!!!!
  • Middle of the Road - Chirpy Chirpy Cheep Cheep

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.