Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1394042444585

Odpowiedzi

  • Siema nie moge znalezc piosenki wiem że bylo tam 2 DJ bylo to w jakims domu bylo lato (Ci DJ to troche takie pedałki :D) W 1 urywku murzynka pije mleko a w niektórych urywkach tanczą laski w stringach
    Z góry Dzieki za pomoc :)
  • Pamiętam jeszcze że w refrenie było Boom Boom Boom
  • papciapapcia Użytkownik
    Gość HueHueHue1
    ?

    Pobieranie danych...
  • Pomóżcie , szukam piosenki , ale nie znam jej wykonawcy ani tytułu ..
    W teledysku śpiewa kobieta i ona chodzi cały czas . ta piosenka jest wolna .
    wskazówka : nowa reklama serialu prawo agaty i w tle leci właśnie ta piosenka..
    Pomocy !!!
  • Pobieranie danych...
    ?
    Podziękował(a) (1)papcia
  • Ooo !! taaak to ta dziękuję ;D
  • Witam ,czy ktoś jest wstanie mi pomóc w ustaleniu tytułu i wykonawcy tej piosenki która jest na stronie reserved ,wstawiam link
    [link:reserved.com]
    próbowałem różnych programów do ustalenia wykonawcy i tytuły ale totalna klapa. Proszę o pomoc . Dzięki
  • ^^ taka szybka i dynamiczna piosenka ? Bo po kliknięciu w link powyżej nic mi nie gra, ale może chodzi o :
    Show Me Now - Jean Baptiste Ayoub & Jerome Faby
  • W prawym górnym rogu za słowem LANGUAGE jest ikomka z taką kropką i kreskami więc kliknij na to to jest jakby włączenie piosenki
  • witam szukam piosenki bardzo starej w który spiewa chyba 7-miu dzieci i są oni ubrani na biało
  • ok, odsłuchałam z reserved i jest to :
    Louise Dowd & Richard Salmon - Chasing The Sun
  • Wielkie DZIĘKUJE
  • Witam ponownie.
    Tym razem szukam piosenki, jest to raczej nowa piosenka coś od 2005 - 2012
    Nie pamiętam jak się zaczyna, śpiewają dwie osoby, napewno czarny gość i młoda laseczka.
    laseczka w refrenie śpiewa us five, everybody talks about as five.. coś w ten deseń.
    Póżniej czarny gość rapuje, pamiętam niestety tylko słowa '' betrayed places ''
    Wiem że to nie wiele mówi, ale może akurat wam cos zaświta ;)
    Z góry dzięki za pomoc :)
    Pozdrawiam !
  • Szukam piosenki, w której teledysku były dziewczyny przebrane w wojskowe ubrania i jedna z nich "torturowała" takiego fajnego gościa. On siedział na krześle, a tych lasek to kilka było. Główna, która śpiewała, miała ciemne włosy.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.