Co to Za Utwór ( Opis Teledysku )

1181921232435

Odpowiedzi

  • Hej. Nie znam tytułu ani wykonawcy piosenki. Styl: dubstep. W teledysku ciemnowłosa dziewczyna i jej chłopak siedzą w mieszkaniu, napadają ich jacyś mężczyźni. Chłopak walczy z nimi i zaczynają uciekać. Dziewczyna upuszcza po drodze różowe trampki, wracają po nie. Ona zakłada buty i uciekają dalej. Ktoś kojarzy? Z góry dzięki za pomoc:) pozdrawiam
  • cześć, szukam piosenki, leciała ostatnio na vh1. akcja rozgrywa się kiedy facet w dziwnym fryzie jedzie tirem potem jest pokazane jak dziewczyna śpiewa i też prowadzi tira, potem spotykają się w jakimś zajeździe z przyjacielem. proszę o pomoc i z góry dziękuję
  • Witam! Proszę o pomoc, szukam bardzo starej piosenki, mysle ze gdzieś 20 lat. Teledysk trochę w stylu Bon Jovi - Blaze of glory. Utkwił mi w pamięci biały koń który ucieka w zwolnionym tempie i ma takie czarne poprzeczne paski na nogach przednich. To są paski po cztery chyba na każdej nodze, dokładnie tu gdzie zaczynają się nogi. Koń pod koniec teledysku upada w takim zwolnionym tempie.Może opis trochę dziwny, ale tak go zapamiętałam. Proszę o pomoc, pozdrawiam...
  • Hej! Szukam piosenki, owa piosenka ma już kilka lat w teledysku jak się nie mylę, mężczyzna śpiewał w deszczu oraz śpiewała też jakaś kobieta. Ta kobieta cały czas śpiewała taki refren tzn coś takiego "Ole ole ole pa hovet i ri mis mi pa pore, ore mi no semami iris panam" Nie znam języka więc piszę to jak słyszę. Bardzo proszę o pomoc, nie pamiętam tytułu -,-"
  • Już nieaktualne... Arash ore ore. Cały dzień szukania i znalazłem X.x
  • opisuje teledysk : kobieta śpiewa na wierzy i nagle ktoś ją popycha spada na dzieci które ją łapią
  • Hej, poszukuję teledysku i piosenki z około 2002 roku, bo wtedy bylem jeszcze w zerówce. Piosenka jest po angielsku, rapowana, a teledysk animowany. Głównymi bohaterami teledysku są małe ludziki (chłopiec i dziewczynka), a całość mówi o miłości tego chłopca, najprawdopodobniej niespełnionej, chociaż nie pamiętam dokładnie ;)
  • ShauneeShaunee Użytkownik
    Dexter
    Pobieranie danych...
    ?
  • błagam niech mi ktoś pomorze,kiedyś widziałem teledysk w kturym zwykły facet nagle znajduje sie w lesie w zimie gdzie widzi dziewczyne w czerwonej sukni i ona znika i zostawia róże potem w mieście znów ją widzi i ją goni ale ona znika w zauwku gdzie zostawia czerwoną chusteczke potem znów znajduje sie w lesie i ją spotyka idzie do niej ona nie znika i ją całuje w czoło i ona przez to ginie
  • teledysk lata 80-90 te trzech gliniarzy ściga złoczyńców po mieście typu San Francisco. Cała trójka ma wąsy. Jest wątek z wyskokiem samochodu z stromej przecznicy, wątek wybuchu bomby, wejścia glin z użyciem młota do rozwalania budynku, pojedynek na noże. Muzyka jest dość ostra. Co to za kawałek ?
  • Czy ktoś kojarzy teledysk sprzed kilku (kilkunastu?) lat - śpiewają faceci, a teledysk opowiada o 3 dziewczynach, które w dzień szykują się do zabawy, wieczorem balują, a rano budzą sie skacowane na plaży i tak kilka razy z rzędu. Pamiętam też moment jak rzygaja przez burtę bo akcja dzieje się na statku. Na końcu ta męska kapela stoi po kolana w wodzie, az przychodzi wielka fala i ich zalewa :) pomóżcie proszę...
  • @kursk666

    Beastie Boys - Sabotage (?)

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • słuchajcie jest klip o facecie pracujacym w kawiarni który robi wzory na piance tych kaw i przychodzi do niego wiele ludzi ale pewnego razu zrobił kawe i patrzy ze do sklepy wchodzi kobieta jego marzeń blndi w czerwonej sukience i jest oszołomiony nie wie co ma zrobić gubi sie we wszystkim ale jakoś zoribł jej ta kawe piękne wzorki i jest zapatrzony w nia jak ja pije oczywiście zagadął do niej miał na imie bob czy coś na b a ona nie pamiętam i dalszego klipu tez nie pamiętam wiecie może co to??
  • Poszukuje teledysku:jest czarno biały jest tam 4 facetów lub 5 albo 6 i biegną przez góry itp jest jedna kolorowa kobieta a na końcu jest jakby taki dziwny mamut czy stwór i ta kolorowa kobieta staje temu mamutowi pomiędzy oczami
  • Gość dziś o 20:30 , ta piosenka to:

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.