Piosenka z mam talent 5 !

«13456726
Ja poszukuje piosenki, ktora slychac czesto w tle po wystepie uczestnikow. . . Nie chodzi mi tu np o pitbulla-back in time czy tez michela telo-ai se tu puego, które również wykorzystywane są tak samo jak i tamta piosenka jako podkłady muzyczne. To dosc znana nowa piosenka.... Pomozcie prosze !!!

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    A pamiętasz może po jakim uczestniku leciała ta piosenka? Albo może podaj więcej szczegółów. Czy śpiewa kobieta czy mężczyzna, wolna czy szybka?
  • Hmm.. Śpiewa tam i kobieta i mężczyzna, ale w mam talent podklad ten słychac bez słow bodajże. Raczej wolna. Po kilku uczestnikach ona leciała, ale nie pamiętam juz po jakich. Moge gdzies obejrzec caly odcinek wczorajszy na necie ? To bym Ci powiedziala o jaki kawalek mi chodzi
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Można obejrzeć tutaj:
    http://tvnplayer.pl/programy-online/mam-talent-odcinki,50/odcinek-2,S05E02,14764.html
    A może chodzi o Of Monsters and Men - Little Talks? Ktoś pytał niedawno o to...
  • Tak o to ! Jestes wielka/wielki !! dzieki :-) :-*
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Nie ma za co;) Tak coś czułam od początku, że o tą piosenkę chodziło;D
  • Siemka! Czy moglby ktos wrzucic liste wszystkich kawalkow z mam talent 5?
    Odc 1 i odc 2
    Kiedys byly takie listy z programu YCD :)
    pozdrawiam ;)
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Marlena, a może szukasz jakiejś konkretnej piosenki? Postaram się pomóc, tylko powiedz mniej więcej w jakim momencie leciała.
    Z całą listą może być problem:/
    Pozdrawiam:)
  • Chodzi mi np o ten kawalek ktory leci w tle jak przechodzi do dalszego etapu Łukasz Pawlikowski ten beatboxer :)
  • taki dancehallowy kawalek :)
  • Jeszcze bym bardzo prosila o tytul kawalka w momencie gdy tanczyla ta Sylwia (taniec brzucha) 1 odc. moment 0:52:08 :)
    pozdrawiam :P
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Piosenka po występie Łukasza Pawlikowskiego to Aswad - Shine (chyba o tą chodzi)
    Tej z występu Sylwii niestety nie znam.
  • Witam wszystkich serdecznie ^^ szukam piosenki,która leciała po wystepie tego chłopaka co grał na akordeonie i tańczył..Staniszewski chyba miał na nazwisko ;) Kawałek leciał jak jury oceniało ,pozdrawiam Onga_Bonga ;P
  • Na pewno przez chwilę leciało dziś The White Stripes - Seven Nation army, ale nie wiem w którym momencie to było.
  • Czy wiecie może do jakiej piosenki występowały te akrobatyczki w odc z 15.09.
  • a teraz przed przerwą leciała taka klubowa muzyka, co to za utwór ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.