Nagrane w roku 1986 na kasetę, potem już nie słyszane.

Niechże ktoś mi pomoże w zidentyfikowaniu tego bardzo sympatycznego nagrania. Nagrane w roku 1986 na kaseciaka mk232p, potem już nigdy nie slyszane w mediach, bardzo wdzięczna melodyjna nuta. Zna ktoś tytuł i wykonawcę?
Pobieranie danych...

Najlepsza odpowiedź

  • edytowano 30.08.12 o 16:48 Zaakceptowana
    Wszyscy błądzimy w tym samym kierunku :) Ja po głosie wykonawcy też obstawiam na wykonawców słynnej Susany, ale tak jak u Was wszędzie ślepe uliczki. Jedyne co znalazłem dzięki życzliwym ludziom, to taki trop jak w podanym linku, nagranie A1 Eileen.... ale jak na razie nie do znalezienia w sieci....[link:discogs.com]
    Zmieniony przez vasqezo

Odpowiedzi

  • moze to:

    Angie – Clouds
  • hm, no i jak widzę marna szansa...
    nikt nie kojarzy...:(((
  • Szkoda, bo wpadła mi w ucho :D Próbowałem nawet wyszukać po słowach, ale nic nie znalazłem (z angielskiego nigdy orłem nie byłem, to może źle wpisuje).
    Podziękował(a) (1)noster
  • No dzięki za chęci. Zastanawiałem się sluchając samego wokalu czy to nie ten sam co spiewał w 1984r. "Susana" czyli VOF de Kunst. Przejrzałem nagrania tego zespolu i to jednak inna stylistyka na nagranie to nie natknąłem się. Probowalem fragmenty tekstu w google wpisac ale tez nic to nie dało :(((
  • No ja po tekście próbuję już drugi dzień. Tylko nie wiem czy dobrze słyszę ? ;]
    i feel the something going on with me
    i lose my head when you close to me
    i went to see your doctor...

    Jak nie znajdziesz tutaj, to spróbuj na jakimś zagranicznym, muzycznym portalu.
  • [link:watzatsong.com]

    Tak :)) Z linka powyżej wynika. Ktoś wstawił tez kilka sekund nagrania z mojej kasety i kto inny zapodał ten tytuł.
    To będzie to, czyli The Art Company - Eileen
  • Niby tak, ale gdzie to sprawdzić ??? Ja jak wspomniałem nie znalazłem tego nigdzie, a przydałoby się :)
  • No zakładam, że iformacja na www.watzasong (w linku który wstawiłem wcześniej) jakoby to był ten tytuł jest prawdziwa. Jest tam dostepny kilkusekundowy fragment tego nagrania i niejaka Veronika podaje ten tytuł.
    W linku [link:top80.pl] też ktoś potwierdza, że to to nagranie.
    No do tego głos wokalisty od "Susanna" bardzo pasuje do tego nagrania. No i sam tytuł "Eileen" jest tym, co slyszymy w refrenie. Za duzo by tych zbiegów okoliczności było. Myslę, że to niemal na 100proc. ten tytuł i ten wykonawca.
  • Dodam jeszcze tylko, że tak naprawdę to jedyna droga zeby to nagranie zdobyc, to wypatrzec na jakims eBayu winyla.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.