don't be shy take a chance take a dance

1235714

Odpowiedzi

  • nope
  • pracuje w piotrze i pawle i nie mam pojecia kto to spiewa i tez szukam od wiekow... a leci to codzien po pare razy
  • ja pracowalem w carrefourze i nikt nie wiedzial co to x)
  • haha widzę że aktualny temat. Pracuję w Realu i spróbuję się popytać ale jeśli chodzi o firmy układające muzykę to już raz do nich pisałem w podobnej sprawie i dostałem odpowiedź, że jest to tajemnica i nie udostępniają track-listy.
  • kurcze, ja też poszukuję tej piosenki :( jest świetna i w sumie wpada w ucho.. też ją słyszałam w markecie, tyle,że ja w E.Leclerc ^^
  • u nas leci to na zmiane razem z tym
    Pobieranie danych...
  • Będąc w Tesco po raz kolejny usłyszałam tą piosenkę. Poszłam więc do obsługi klienta zapytać się kto puszcza muzykę i czy jest możliwość rozmowy z tą osobą. Dla wszystkich zaintersowanych mam złą wiadomość. Muzyka z sieciach sklepowych takich jak Tesco, Real jest puszczana na wszystkie sklepy w Polsce jednocześnie z cenrali więc nikt nie steruje tego w danym sklepie. Z tego co mi powiedziała pani z obsługi sklepu są bardzo małe szanse żeby się dowiedzieć co to jest za utwór.
  • To nic nowego. Ja mam dostęp do centrali i muzykę przysyła firma układająca ścieżki dźwiękowe do sklepów. Byłem nawet w posiadaniu płyty z aktualną muzyką ale była tak zaszyfrowana, że nie byłem w stanie tego odczytać. Napewno ktoś z większą ode mnie wiedzą potrafiłby.
  • hmm jestem w stanie złamać zabezpieczenie ,podaje email: [email protected] ,wrzucę plik na youtube i dam wam link potem można np poprzez stronkę [link:2conv.com] pobrać plik dźwiękowy w jakości 192kb/s lub będziemy sobie poprzez emaile rozsyłali track
  • Jeżeli posiadasz tą płytkę to proszę zamieść ją na jakimś serwerze (sendspace, rapid itp) a my zajmiemy się resztą.
  • Ja to ogarnę, wrzuć: [email protected]
  • i co znalazl juz ktos ten kawalek???...
  • nie. ziomek od płyty ucichł.
  • też szukam ale to jest jakieś totalnie zakonspirowane - to leci w Tesco, może jakiś pracownik zdradzi nam tajemnicę?
  • sorki nie doczytałam ostatnich stron, niestety pracownicy pomóc nie mogą jak widać :( swoją drogą to niesamowite, żeby tego nigdzie nie było w sieci i że w tylu sklepach leci po kilka razy a ludziom podoba się tak, że idą zapytać o to obsługę? czyżby jakiś chwyt mający zachęcić nas do odwiedzenia sklepu?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.