Szukam piosenki z radia.

1356789

Odpowiedzi

  • ta piosenka for away for away to ....
    Pobieranie danych...
    proosze ;d
  • Nie mogę znaleźć piosenki. Słyszałam ją jeden jedyny raz w Radio Koszalin. Ogólnie to jest utwór tak zwany "z przesłanie", albo jak mówią inni "festiwalowy". Śpiewa tą piosenkę młody mężczyzna (przynajmniej z "młodym" głosem). Refren zaczyna się jakoś: "chciej dać sobie szansę" czy "chciej dać sobie pomóc"... Pomóżcie, może ktoś z was też ją słyszał
  • PIOTR KARPIENIAZagubiona
  • Hej :)
    Ostatnio w irlandzkim radio NRG sylaszalm genialna nutke, szybka, rytmiczna, spiewala ja kobieta, raczej to byl Pop. Ref zaczynal sie od slow "I have/want (sama nie wiem do konca) a dream... " mam ogromny problem bo nutka nie moze mi wyjsc z glowy. Jezeli ktos sie orientuje to blagam, blagam o pomoc :) i z gory dziekuje :)
  • Hej :)
    Ostatnio w irlandzkim radio NRG sylaszalm genialna nutke, szybka, rytmiczna, spiewala ja kobieta, raczej to byl Pop. Ref zaczynal sie od slow "I have/want (sama nie wiem do konca) a dream... " mam ogromny problem bo nutka nie moze mi wyjsc z glowy. Jezeli ktos sie orientuje to blagam, blagam o pomoc :) i z gory dziekuje :)
  • ej szukam piosenki . Leciała w radiu i śpiewała ją kobieta . i to było raczej troche techno . teks piosenki fare away fare away . to tylko zapamietalam
  • Kasia

    Ta piosenka to
    Pobieranie danych...
  • ta piosenka leciała dziś o 17:50 (16.05) w refrenie było coś it is samer coś w tym stylu
  • siemka szukam piosenki teledysk wygladal tak ze piosenkarz spiewal to telefonu a czasami pokazywalo sie coon robil wczesniej pamietam jeszcze ze uciekal samochodem i go gonila policja tyle wiem moze ktos pomoze :D ???????
  • marcin

    Ta piosenka to:
    Pobieranie danych...
  • ola , pewnie chodzi o:
    Pobieranie danych...
  • Szukam tego nagrania ratujcie !!!!! [link:dailymotion.com]
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość dziś o 15:26
    Jessica Sutta - Show me
  • Zna ktos piosenke ktora zaczyna sie od gry na gitarze a w refrenie facet spiewa 'hello hello' ? Jest to dosc stara piosenka (rock, metal).
  • Potrzebuje Waszej pomocy od kilku dni słyszę pewną piosenke w radiu i nie moge jej odnaleźć, a słowa też są dla mnie dosc nie zrozumiałe... śpiewa to raczej mężczyzna i słowa refrenu to coś typu " I believe my skin (belive my) " i to taki wyższy głos... nie wiem czy tam moze być 'skin' ale nie moge zrozumiec... jakby ktos mnie zrozumial i wie o czym mówie to prosze o pomoc :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.