Muzyka z Russian Music Box

1120121123125126254

Odpowiedzi

  • Dziękuje ślicznie za pomoc.
  • balshoie spasiba za pisesniu :)
  • :)
  • ewoczek Witaj Znowu :D
    mam nastepujące Pytanie Kobito :)
    Na russian music box czy to ru tv
    Leci teledysk taki :
    u chlopaka na kolanach lezy dziewczyna goscie uciekaja z torebka ona jest aniolem ten chlopak sie rozpija idzie do baru tam pani lekkich obyczajow podchodzi on kiwa glowa ze nie ona odchodzi do gosci on w tej kobiecie w ich objeciach widzi swoją ,,dziewczyne,, dostaje z piesci pozniej podchodzi do okien gdzie jej wielkie zdjecie a na koncu teledysku jest to ze on lezy w hamaku z alkocholem i gdy budzi sie rano ma jej naszyjnik z sercem ....

    Lekko pogubilem sie w opisie bo w srodku bylo cosik ze oni spiewaja na kolorowo ubrani wymalowani leza na torach :) proszem o tytul i wykonawce (hah ciezko ruskie piosenki sciagnac :( )
  • WILK725
    Witaj znowu chłopie!
    Co do drugiego pytania to wcale nie jest trudno ściągnąć rosyjskie piosenki! Łatwiej niż inne bo zazwyczaj nie są niczym zabezpieczane! Tylko ciężko je znaleźć w sieci!
    Podam ci taką stronkę gdzie jest ich mnóstwo, więc może i Twoja tam jest!
    Proszę :)
    [link:ru-music.eu]
  • A jeśli chodzi o pierwsze pytanie to pewnie masz na myśli zespół Wremia i Stiekło z piosenką pt "Kafiel"
    proszę :)
    Pobieranie danych...
  • osobiście mnie bardziej podoba się inna nutka tego zespołu pt "Tak wypała karta"
    Obie są przetłumaczone na tekstowo.pl
  • dzieki Dziołcha ;) Jesteś Wielka jak zawsze :p
  • aaa ta wypala cos tam :d znam z slyszenia good jest ;) ale yyyy niet ponimate pa ruskie literki :d
  • wrrr a mozna po rusku literki :d tego co pytalem :d Wremia i Stiekło Kafiel to to
  • WILK725
    Mylę się czy pochodzisz może ze Śląska? Tak mi jakoś na Ślązaka wyglądasz :)
    Dzięki za komplement :)
    Wiem że nie rozumiesz rosyjskich literek (jak większość nastolatków) ale nie wiem co mam ci napisać :)
    Wremia i Stiekło = Czas i szkło czyli Time & Glass
  • facepalm :D ja mam 21 lat a co do sląskiego weszlo mi takie pisanie :D przez to ze ja administrator :D nieee jo jest zywy Szczecinianin :D paprykarz
  • Aaaaaaaaa facepalm :D
    :)
  • szczecin = stolica Polski :p
    Hm no niestety tu blisko granicy z deutsch... Rosyjski malo przydatny szybciej ucieka sie na zachod niz wschod :p ok mykam .. Trzym się ciepło =)
  • prosze o pomoc w tv widzialam teledysk zespolu COUPLE a klip byl o protescie w ten mężczyzna i ta kobieta chodza pomiedzy protestujacym, prosze powiedzcie co to za piosenka. z gory wielkie dzieki.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.