Ktoś idzie i gwiżdże - potem strzały.. na końcu"OK"?

Utwór z ok. 76 r pierwszy jali słyszałem z kasety. Słychać kroki (jak po betonie), gościu gwiżdże i nagle strzały z karabinu. Następnie pościg samochodami. Pod koniec ktoś się rozwala i słychać "OK" - ale nie jest to słynny utwór Johna Andersona i Vangelisa z płyty "Friends of Mr...." - choć klimat podobny...

Odpowiedzi

  • savage-celebrate military remix version-gwizdanie, strzały
  • Ptrzesłuchałem w tle nie ma pościgu samochodowego. Niestety nie ten utwór lub nie dodarłem dokładnie do tej wersji. Ale w tle jest wyraźny motyw pościgu samochodowego na koniec wypadku - tego jestem pewny.
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 12.05.12 o 17:37
    Ja w innym wątku szukam czegoś podobnego, gdzie na początku też słychać kroki po czym gościu mówi: I'm from the Syndicate, I gonna kill you...potem padają dwie serie z karabinu i ktoś odjeżdża samochodem. Jak na razie, dzięki uprzejmości DJ Westa z radia Italo4you mam coś takiego....niby to, ale brakuje tych słów co napisałem wcześniej. Tu jest to czego szukacie.... Resonance - OK Chicago
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez vasqezo
    Podziękowali (2)Przemgil Jodła88
  • Ten uwór z syndykatem to właśnie: savage-celebrate military remix version-gwizdanie, strzały
  • @vasqezo
    Bardzo dziękuje to jest to. A ten z syndykatem to jak pisałem: savage-celebrate military remix version gdzieś po drodze do tego dotarłem...
  • Dzięki, ale to nie Savage. To czego szukam jest dużo starsze, bo słuchałem tego jak miałem jakieś 10-12 lat, czyli lata 79-81. Ale przynajmniej przypomniałeś mi, o tej wersji Celebrate, której jak się okazało nie miałem u siebie :)
  • 01-Billy ocean _stay the night_(Syndycate Album)-składanka, w oryginale jest bez pościgu
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.