Piosenka z refrenem 'nananana'

«1345
Witam,
Poszukuję piosenki w której refrenie leci:
'naaa naaa nananaaa nananaaa nanananaaa heeey yeeeah..'
Refren jest raczej spokojny i ogólnie rzecz biorąc piosenka też jest raczej popularna, choć stara.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Odpowiedzi

  • Nie wiem czy to to - Vaya con dios - Nah Neh Nah
  • Nie, to na pewno nie to. Utwór to raczej jakaś ballada rockowa. Prawdę powiedziawszy kojarzy mi się z setkami osób, które nucą owe 'nanana' trzymając przy tym zapalniczki w rękach. To znany utwór raczej.
  • Moze...

    Steam - Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye ?
    To ballady temu raczej daleko, ale sporo coverow bylo tego utworu, wiec moze...

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Niestety to też nie to. Jak na złość nie mogę sobie przypomnieć kto to śpiewa. Na pewno facet. I cały czas upieram się, że to coś z rock'a. No i dzięki za chęci LesteroV :)
  • To strzelam dalej, moze w koncu znajdziemy ;)
    Sprawdz te tytuly:

    Chris de Burgh - A Spaceman Came Travelling
    The Beatles - Hey Jude
    Land Of 1000 Dances (sporo bylo wersji tego utworu, ale motyw zawsze ten sam z 'na-na-na')
    Bad Company - Shooting Star
    Madder Lake - 12-Lb Toothbrush
    Opus - Live is Life
    Matchbox Twenty - Could I Be You

    We wszystkich w/w wystepuje 'na-na-na', spiewane w rozny sposob, czasem w refrenie, czasem na poczatku/koncu. Przedzial 'wiekowy' tez jest szeroki, ale generalnie sa to starsze kawalki. Jezeli to zadna z tych to juz przynajmniej wiadomo co mozna wykluczyc, a metoda prob i bledow moze sie w koncu znajdzie ;)

    pzdr
  • Bardzo chciałabym napisać, że w końcu znalazłam, ale.. No niestety muszę zaprzeczyć ;< Kurczę widzę, że jesteś wytrwały w poszukiwaniach ;) Chętnie bym jakoś Ci ułatwiła te poszukiwania, ale oprócz tego, że śpiewa to mężczyzna, kojarzy mi się to z jakąś balladą rockową i owe 'na-na-na' jest raczej w wolniejszym tempie śpiewane czy też nucone, to nic więcej nie mogę zrobić.
    Również pozdrawiam ;)
  • A ja wiem :)
    bo też kiedyś szukałem tego..
    David Tavare - Summer Love

    Pobieranie danych...
  • The Kelly Family "Nanana"
  • Nadal to nie to.. Eh. To będzie ciężki kawałek chleba coś mi się wydaje ^^
  • T'Pau - Soul Destruction
  • Scorpions- white dove
    Podziękował(a) (1)zaraza
  • To jest hey jude - Beatlesow tak jak Ci kolega wcześniej napisał, tylko sobie posłuchaj od około 3 minuty :-)
  • Inner Circle - Games People Play????????
  • Pobieranie danych...

    chodzi na bank o pierwotną wersję tego , prawda? znajdę to :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.