Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

16162646667101

Odpowiedzi

  • Przykro mi ale to jakiś bełkot! Po prostu nie ma takich słów w żadnym języku, który znam. Co mogę ci jeszcze poradzić są tu 63 stronki i na każdej jest wklejona jakaś piosenka może sprawdź czy na którejś z nich nie ma wokalu, który tak bardzo cię zauroczył :) Jeszcze więcej piosenek jest w linku "podwieszonym" Muzyka z Russian Music Box tam jest ponad 100 stron piosenek...
  • Miłego słuchania :)
  • dziewczyny, skąd jeszcze czerpiecie najpiękniejsze rosyjskie przeboje? ;-) może są jakieś przyzwoite stronki? podzielcie się koniecznie! :)
  • Największe skupisko różnych teledysków i wieloma wykonawcami jest tutaj:
    [link:ru.tv]
    to 64 strony klipów a na każdej jest 15 piosenek. Jest czego słuchać. A są to tylko klipy chodzące na kanale Ru.Tv z 3 ostatnich lat.
  • Ta strona jest przede wszystkim bardzo dobrym przewodnikiem do poszukiwań późniejszych np kolesia co się nazywa Дмитрий Колдун są tam tylko 3 klipy a przecież zrobił ich dużo więcej :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Camilija polecam Ci jeszcze ta stronkę ja często o niej zapominam ale jest bardzo fajna :)
    [link:ru-music.eu]
  • Super, bardzo Wam dziękuję! Ewciu, na ru.tv siedzę zawsze wtedy, gdy mi tylko prędkość internetu na to pozwala! :) a mona- tej nie znałam :)
  • Дмитрий Колдун... świetny jest... a jego piosenka "statki"... mmm... nie do opisania!
  • Camilija
    Дмитрий Колдун i jego piosenki są tłumaczone na tekstowo.pl
    Osobiście przetłumaczyłam te "Okręty" :)
    Polecam przeczytać to tłumaczenie.
  • ewoczek nie znalazlem jej ale on cos pod rock podchodzila
  • ona*
  • Hym
    Powiem że będzie ciężko ale spróbuję ci pomóc :)
    Przeczytałam to co napisałeś i może to Iwan Dorn
    tylko że to absolutnie rock nie jest :)

    Pobieranie danych...

  • Rock kojarzy mi się z zespołem Slot
    ale nie przypominam sobie podobnego słownictwa :)
    zobacz piosenkę pt "dwie wajny"

    Pobieranie danych...
  • Hej :) ostatnio na wiocha.pl wstawili teledysk gdzie śpiewał chłopak. Na początku była spokojna i nagle bum. Było kilka dziewcząt ubrane tak samo. Robiły takie ruchu jakby sie "kochały" hahahha. nie wiem jak sie nazywa ta piosenka ale miała super BASS.
  • Elos
    Mam kilka propozycji ale chyba najlepiej będzie jeśli dasz link do tego teledysku
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.