Piosenki z programu X Factor

145791031

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Tutaj możesz obejrzeć odcinek online:
    [link:xfactor.tvn.pl]
    Jeśli znajdziesz fragment z tą piosenką to daj znać ;)
  • Witajcie, mam pytanie odnośnie tytułu albo chociaż wykonawcy piosenki, która pojawiła się w 4 odcinku drugiej edycji w momencie, gdy Łukasz Jemioła schodził ze sceny. Wie ktoś cóż to za piosenka?
  • Co to za piosenka ktorą zaśpiewała marcelina kowalska ?
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Marcelina Kowalska śpiewała Celine Dion - I Surrender
  • Czy ktoś może wie, jak się nazywa ten piękny, filmowy utwór po tym jak Ralph skończył śpiewać
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Po występie Ralpha była piosenka Charlene - I've Never Been To Me
    (ale nie jestem pewna czy o tą ci chodzi)
  • kurcze to nie ta :(
  • Wie ktoś jak nazywa się kawałek, który leci, gdy Iza Mytnik kończy śpiewać ? To soundtrack z jakiegoś filmu, ale nie mogę skojarzyć, z jakiego.
  • Jak się nazywa piosenka, którą śpiewa Anna Antonik (Bajka) przy fortepianie?
  • A ten utwór instrumentalny co leci na koniec odcinka lub w trakcie , takie dość krótkie wstawki, już parę razy słyszałam i nie wiem co to :(
  • Anna Antonik (Bajka) przy fortepianie : Etta James - At Last
  • Jak się nazywa piosenka, którą śpiewa grupa z Klaudią Szafrańską? W tej grupie pierwszy śpiewał gość w zielonej marynarce.
  • Czy ktoś rozpoznał i potrafi podać tytuł i wykonawcę utworu, który leciał w tle jako pierwszy w programie z 07.04.2012 r. To stary rockowy kawałek z lat osiemdziesiątych. Szukam go od kilku lat i nie mogę trafić. Pozdrawiam
  • te instrumentalne wstawki to : Rob D - Matrix - Clubbed to Death
    Podziękował(a) (1)szklarz
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.