Muzyka z Russian Music Box

1108109111113114254

Odpowiedzi

  • dziekuje ;))) ;* !!
  • a ma ktos na kompie te piosenke Ирсон Кудикова - Я сделаю все как ты хочешь ??
    moglby mi ktos przeslac na maila? [email protected]
    dżinks :*
  • mona80mona80 Użytkownik
    bibi160 możesz pobrać tutaj jest to bardzo proste wystarczy kliknąć po prawej stronie mp3 i przepisać kod z obrazka i gotowe
    [link:zaycev.net]
    Podziękował(a) (1)bibi160
  • o dzieeekuje :*
  • bibi160
    dziękuję ci bardzo za miłe słowa :)
    Z ciekawostek powiem ci tylko jeszcze że Ирсон Кудикова uczestniczyła w preselekcjach rosyjskich do Eurowizji z piosenką pt "Woman's Heart Never Lies"
    może ci się spodoba także :)
    Pobieranie danych...

  • Hej poszukuje tytułu piosenki gdzie teledysk jest jak tancza w deszczu i pali sie fortepian lub pianino.Piosenke spiewa facet.
  • tu jest deszcz i palą się nuty
    Валерий Меладзе - Небеса
    Pobieranie danych...
  • Moniska87
    zgadzam się jest deszcz i palące się nuty ale nikt nie tańczy ... ja nie mam pomysłu :(
  • Jak się nazywa piosenka,która leci na music box russia,śpiewana jest po angielsku i w tytule jest coś z out control? Cały dzień jej szukam i nie mogę znaleźć ;)
  • no wiem,że nie tańczą właśnie. Ale wiedziałam,że gdzieś widziałam ten palący fortepian ;)
    Timur Rodrigez Out In Space
    Pobieranie danych...
  • wczoraj mi się coś przypomniało w łóżku ;) że to może być to :D jeśli nie to dalej nie wiem.
  • Kałamargo
    nie słyszałam chyba tego ale często puszczają piosenki Lazarewa jak śpiewa po angielsku, może ta
    Сергей Лазарев - Out of Control
    Pobieranie danych...
  • dzięki ,pomyliło mi się "space" z "control" i chodziło mi właśnie o tego rodrigueza
  • coś mi tak przemknęło przez myśl że podobne tytuły ale myślałam,że to zbieg okoliczności ;) tak czy inaczej znalazłeś to czego szukałeś ;) ja osobiści wolę jak Rodrigez śpiewa po rosyjsku.
  • moniska87
    Ja też wolę gdy Rodrigez śpiewa po rosyjsku :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.