Piosenki z programu X Factor

13468931

Odpowiedzi

  • jak nazywala sie ta piosenka co leciala w tle w x-factor. rihanna spiewala
  • Generalnie piosenka o którą mi chodzi była śpiewana przez dziewczynę, mniej więcej przez pół minuty pokazali jej występ, z czego w połowie były komentarze jury ( Kuba coś tam mówił, żeby poszła na zaplecze i przegrała mu ten utwór ze swoim głosem). Co do samego utworu to jest to ballada wykonywana przez wokalistke o mocnym głosie, prawdopodobnie piosenka z XX w. Z góry dzięki za pomoc ;))
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    edytowano 31.03.12 o 23:54
    Ktoś pytał o piosenkę Rihanny tytuł to "Drunk On Love"
    (Piosenka ta leciała przed występem Nelli Marczewski)
    Zmieniony przez zuzzi
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Do: Gość dziś o 22:10
    Wydaje mi się, że chodzi o piosenkę Celine Dion - I Surrender

    Dodaję jeszcze listę utworów z odcinka:
    Katarzyna Grabowska: Duffy - Mercy
    Uljana: Christina Aguilera - Ain't No Other Man
    Pati Sokół: Kate Bush - Babooshka
    Hanna Woźniak: Barbra Streisand - Don't Rain On My Parade
    Dawid Fly: Raz Dwa Trzy - W Wielkim Mieście
    Nella Marczewski: Janis Joplin - Mercedes Benz
    Łukasz Zimończyk: Eric Clapton - Tears In Heaven
    Łukasz Jemioła: Bob Dylan - Tonight I'll Be Staying Here With You
    Izabela Mytnik: Czesław Niemen - Jednego serca
    chłopak podobny do Kuby, w okularach: Goo Goo Dolls - Iris
  • " Do zuzzi31.03.12 o 22:38
    Użytkownik

    Ktoś pytał o piosenkę Rihanny tytuł to "Drunk On Love"
    (Piosenka ta leciała przed występem Nelli Marczewski) "
    tak to ta piosenka ;) dziekuje bardzo za pomoc ;)
  • Piosenka, która leciała jak schodził ze sceny Łukasz Jemioła (chyba tak się nazywa). Głos taki pod Jamesa Blunta trochę, ale przeglądając jego piosenki nie umiem tego odnaleźć.
  • Chociaż nie, jest to High, teraz jeszcze raz przeszukiwałem. Wcześniej ciut inaczej to kojarzyłem. Nieaktualne.
  • A jaki kawałek leciał w tle podczas zejścia ze sceny Pati Sokół - w odcinku 5 - leciwy utwór, dużo "mruczenia" ;)
  • jaki utwór leciał przy samej końcówce wczorajszego odcinka, jak Iza Mytnik schodziła ze sceny? pomóżcie proszę !! :)
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Juha, ta piosenka to Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know
  • kurde, właśnie nie , facet który to śpiewał głosem trochę przypominał wokalistę Brainstorm
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Dokładnie w momencie kiedy Iza Mytnik schodzi ze sceny leci piosenka Gotye. Może chodzi ci o jakiś inny moment?
  • może nie dokładnie jak schodzi ze sceny, ale na samym końcu programu leciała chwilkę dosłownie
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Chciałabym pomóc, ale kurcze nie mogę nawet znaleźć fragmentu na samym końcu programu, gdzie byłaby jakaś inna piosenka.
  • no nic trudno, może w końcu uda mi się odnaleźc tę piosenkę, bo słyszę ją już chyba 4 raz i dalej nie mogę dotrzec do tego utworu, w każdym razie dziękuję i tak za pomoc :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.