Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

16061636566101

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    U mnie też komunikat że są inne parametry
    Szukam...
  • mona80mona80 Użytkownik
    Jest ale aż na kanale 1669 :/:/:/(cyfrowy polsat)
    A było tak fajnie 2 obok siebie ale może dostawcy zrobią roszadę tylko trzeba poczekać.
    Na razie on line też można oglądać
  • Ja jeszcze nie mam :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ja zrobiłam wyszukiwanie kanałów i alfabetycznie znalazłam ale na tej pozycji 1669 :(
  • witam poszukuje pewnej piosenki opisze wam teledysk napoczątku jakas blondynka jedzie sobie ałtokarem i w pewnym momencie uderza cos w niego potem tam jest jakas wojna ona do jakiegos ukochanego tam sie dostaje . to spiewa kilku meszczyzn ostatnie trzy słowa po pl brzmią tak miła moja moja po ru nie umiem pisac wiec to przetłumaczyłem czekam na odp z gury dziękuje
  • ЛЮБЭ, КОРНИ, In2Natiоn "Просто любовь"
    Pobieranie danych...
  • Dziękuję dziewczyny, na szczęście RU TV się znalazło po instalacji nowych kanałów... :) pod numerem 1025 - może dla kogoś jeszcze ta informacja będzie istotna :)
  • CamilijaCamilija Użytkownik
    edytowano 25.03.12 o 14:33
    @Gość "ałtokarem"... no chyba nie tylko po RU Ci nie idzie pisanie... :D
    Zmieniony przez Camilija
  • Camilija
    tak, reinstalacja zwykle działa :)
  • Heja. Szukam piosenki z przed kilku lat. Nie znam wykonawcy ani tytułu pamiętam teledysk. Wykonawca to na pewno zespół, bodajże 6 dziewczyn. Na podziemnym parkingu pomiędzy autami na dywanie tańczą i śpiewają. Do około stoją faceci i im się przyglądają. Wiem że może być ciężko ale dziękuje z każdą pomoc.
  • Aga-gość
    a jakiego rodzaju była ta piosenka?
    żartobliwa jak ta?
    Pobieranie danych...
  • Czy raczej coś takiego?
    Pobieranie danych...
  • Witam szukam Rosyjskiej piosenki śpiewa kobieta tylko nie widziałem teledysku bo piosenka była użyta na youtube w filmiku stary pruszkow niestety juz usuniety jest on zaczyna sie jakby ona przeciagala za przeproszeniem slowo kurrwwa prosze o pomoc bo mocna jest ta piosenka
  • w obu językach to słowo wymawia się tak samo i to samo znaczą, więc wątpię żeby tak zaczynała się piosenka ;D może kojarzysz jakieś inne słowa, refren?
  • hmmm kurde ona jest taka dynamiczna hmm uwaga bede nucił:D cos w tym stylu skelomanibojawu gila mi to ma sarsa to giwalawana cos tak to leci ze sluchu jak pamietam hah niewiem czy pomoze cos
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.