Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

15960626465101

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    Nie ma sprawy jak tylko możemy to pomagamy :)
  • Mona80
    miłe prawda?
  • mona80mona80 Użytkownik
    No pewnie że miłe ale w duchu najbardziej się cieszę że rosyjskiej muzyki słucha coraz więcej osób.
    To najbardziej cieszy :)
  • Może ktoś z was wie i pomoże :) kiedyś na youtube był taki filmik z dziewczyną która śpiewała w swoim pokoju czarne włosy miała chyba śpiewała rosyjską piosenkę... Byłą ją widać do połowy tak jak by siedziała przed kamerką internetową... i była taka słodka jak śpiewała :) Może ktoś wie i podał by link?
  • Daj nam link do tego filmiku wówczas będziemy ci w stanie pomóc bo teraz to mogę jedynie zgadywać. Stara piosenka filmowana w pokoju z wokalem żeńskim dla mnie to Maksim z piosenką pt "Znajesz li ty" ale tak jak powiedziałam wcześniej to czysty strzał.
    proszę zobacz może trafiłam :)
    Pobieranie danych...
  • МАКSИМ - ЗНАЕШЬ ЛИ ТЫ - moja najpiękniejsza!<3
  • Ирина Дубцова - О нем????
    nie w pokoju ale dużo ujęć do połowy
    Pobieranie danych...
  • moniska87
    pytający coś się nie odzywa a jestem ogromnie ciekawa, która to piosenka :)
  • hej dziewczynki, czy u was też został zakodowany kanał RU TV? :(
  • no hej ewoczek ;) mnie tez ciekawi o którą piosenkę chodzi, trzeba czekać a jeśli żadna z nas nie odgadła to może dostaniemy nowe szczegóły.
    Camilija musisz sobie ściągnąć z satelity, instalowanie nowych kanałów i Ci znajdzie. a na czym odbierasz to może podam Ci nr na jakim u mnie łapie??
  • w każdym pokoju mam inaczej ;P 1218, 1389, 1061 na cyfrowym polsacie ale może są jeszcze inne możliwości. Tak czy inaczej musisz ściągnąć żeby ":(" było nieaktualną minką i żebyś sobie słuchała do woli.
  • Camilija
    tak u mnie też jest ogłoszenie, że zmienili parametry na satelicie.
    Rozwiązaniem jest albo poszukanie sobie samemu (opcja szybka jak proponuje moniska87) albo poczekanie (pewnie kilka dni) jak twój operator np cyfra + lub "enka" lub inny, sam zaktualizuje wszystkie parametry :) I wówczas wszystko wróci na swoje miejsce :)
  • Tak, mam cyfrę - odbierało u mnie na kanale 158, mówicie należy pobrać nowe kanały? A może któraś z was się orientuje, jak to zrobić?
  • Camilija
    spróbuj może wejść w menu - instalacja i przeinstalować całą listę programów a jeśli to nie pomoże to musisz poczekać na swojego operatora.
    Niestety jest to program bezpłatny więc operator nie ma obowiązku go ci udostępnić. Pozostaje więc czekanie :(
  • Camilija, to nie jest wcale skomplikowane. wchodzisz w menu i tam masz instalacja nowych kanałów albo w zależności od dekodera konfiguracja i z tego rozwijasz instalacja. wybierz automatyczne instalowanie i zaczyna ściągać, teraz tylko zostaje czekac kilka minut i jest, tylko trzeba poszukać sobie nr bo oni nie mowią co dokladnie dodali.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.