Teledysk Z Fabułą - Niemiecka Piosenka, Kobieta Szykująca Posiłek, Kanibal

Szukam i szukam pewnej piosenki, którą widziałam dawno temu. Zdaje mi się, że ta piosenka była na topie, gdy często puszczano piosenkę "Narcotic" Liquido, czyli ok. 1998-2001. Była to raczej niemiecka piosenka, bo wtedy miałam niemiecką Vivę. Możliwe, że jest angielska. Podejrzewam, że to był jakiś pop lub coś klubowego.
Nie pamiętam słów, ale teledysk:

- kobieta o jasnej karnacji z dosyć mocnym makijażem (czerwone usta, podkreślone oczy) wraca do domu z facetem, on siada w pokoju, a ona wymyka się do kuchni, by przygotować posiłek,
- w kuchni ma dużą białą zamrażarkę, którą otwiera i okazuje się, że ma tam poćwiartowanego faceta ;).
- wyciąga rękę (dłoń tego denata) i idzie z nią do wyciskarki cytrusów czy sokowirówki i włącza ją,
- dłoń zaczyna poruszać się w lewo i prawo, co wygląda jakby machała :D,
- w tym czasie rękę te widzi mała dziewczynka, która bawi się na placu zabaw dla dzieci, który jest za oknem, dziewczynka przyjacielsko się uśmiecha i odmachuje, bo myślała, że ta ręka to ręka tej pani ;).

Tyle właśnie pamiętam. Mimo tego, że teledysk wydaje się dramatyczny, kolory były takie pozytywne - zielona trawa na placu zabaw, kolorowa sukienka tej kobiety, czerwone usta, zasłonki w oknie :).

Mam nadzieję, że ktoś z Was to rozpozna - może chociaż pamiętacie dokładniej rok albo inny szczegół?

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.