Sklep RESERVED - muzyka

«13456
Witam,
Poszukuję muzyki ze sklepu RESERVED. Nie chodzi tutaj o tytuły piosenek ze strony internetowej Reserved. Ta piosenka po prostu wpadła mi w ucho w sklepie, była genialna.

Myślę, że słowa jakie tam były to sometimes, here/there, does, na końcu było przejście coś a'la "want to...", kilka razy. Sporo w niej perkusji, ale bardzo lekkiej, że tak to ujmę.

Byłbym zadowolony jakby ktoś miał całą listę piosenek granych w sklepie!

Pozdrawiam, Adrian.

Odpowiedzi

  • Hej, ja chyba szukam tej samej piosenki ... Byłam jakoś na dniach w Reserved i usłyszałam super nutę, taka spokojna piosenka, i tam babeczka powtarza w refrenie ten sam tekst, dużo perkusji, ale taka powolna, trochę bym powiedziała rockowa =)

    Jeżeli ktoś wie o czym piszę, lub Ty Adrian dowiesz się tytułu, to piszcie tutaj:) Jestem bardzo ciekawa...
  • hmmm... czy ta kobieta w refrenie śpiewała why won't you, why won't, why won't you try? . jeśli tak to szukam tego samego, i nie mogę znaleźć
  • też tego szukam
  • GośćGość Gość
    edytowano 4.08.11 o 12:46
    ****, czemu nie ma tej piosenki w sieci?... dzisiaj znowu ją słyszałam w reserved...
    Zmieniony przez LesteroV
  • Pobieranie danych...
    moze to?/
  • też tego szukam. będę wdzieczny za info !!!
  • Pobieranie danych...
    może to?:face-devil-grin:
  • A muzyka jaka teraz leci na stronie reserved z kolekcją dla kobiet bądź mężczyzn?
  • ShauneeShaunee Użytkownik
    Gość dziś o 19:45

    Ta piosenka to:

    Pobieranie danych...
  • Wiecie moze co to ?
  • jakiś czas temu w reserved słyszałam fajną piosenkę, chyba śpiewaną przez kolesia ale jedyne słowa jakie wyłapałam i zapamiętałam to when i broken.... when i kiss you... ktoś coś kojarzy?
  • Witam...
    Od kilku tygodni szukam, jednej niesamowitej piosenki ze sklepu Reserved. Jest to utwór w stylu trance, w wykonaniu kobiety. Refren się powtarza, wydaje mi się, że jest to piosenka poszukiwana nie tylko przeze mnie, ale i również przez kilka osób powyżej. Bardzooo, ale to bardzooo proszę o pomoc! ;)
  • garbage - i would die for you
  • Szukam piosenki ktora leci teraz w Re. Kobieta spiewa " ołaaa ołaaaa" ;/ cos mi sie zalsyszlo ze jest tez " we put us back to find her" sama nie wiem ;/
  • Hejka ! Na str. dla meżczyzn leci świeta nuta i ma takie słowa:
    You show show me now
    You take me take me now
    Give me give me now

    Ktoo wie co to ! pomocy !!!!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.