Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

12467124

Odpowiedzi

  • o tak to ta :) bardzo Ci dziękuje :))
  • szukam kilku piosenek.

    ale w tym momencie najbardziej:

    1. jest część szybsza i wolniejsza, część szybsza tak jakby dzieci śpiewają. coś w stylu zumba oulela, część wolniejsza chyba facet, i w środku jest fragment takie reggea wolniejszy w ogóle. i ogólnie jest w tym duzo skakania

    2. druga, w tekście jest Ahooooora i bye bye bye

    po tekście nie potrafię znaleźć.
  • mam pytanie znak ktoś piosenke jedna z najnowszych z zumby . tam jest obrut w kółko i swiewaja dejale dejale dejale dejale mambo.
  • Hmm... wydaje mi się, że ta pierwsza piosenka to może być " baila pa emociona calypso ".
  • ( ta odp. była do " Gość Clovie " )
  • Jak sie nazywa jedna z najnowszych piosenk z zajeć zumby Pani Edyta mówi ze "zrobimy batmana " (skaczemy na jednej nodze )?
  • Jak nazywa się piosenka w której refnie albo zwrotke robimy szase a potem jest zmian z ze konczymy szase tyłem.
    Oraz jak sie nazywa piosenka która jest czasami na końcu i jej w nie " One One ..."
  • witam, mam pytanie kojarzycie moze piosenke ze słowem "hopa" jest dość szybko skoczna:-) z góry dziekuje :-)
  • Jak nazywa się piosenka z tego układu :
    Pobieranie danych...
  • hej mam pytanie, znacie moze piosenke ktora idzie na zakonczenie ćwiczen, taka spokojna, bardzo romatynczna w stylu iglesiasa albo martina/ nie umiem znaleźć :(
  • Pobieranie danych...



    Wiecie co to? Plissss :D Chodzi o początek "e ee ee e "
  • Witam poszukuję piosenki w której w refrenie śpiewają: "te te tequila". Zna ktoś???
  • Pobieranie danych...
    tam jedenej Pani chyba Chodziło o ta piosenke co Edytka na koniec puszcza czasem
  • a ja mam jeszcze pytanko o piosenke która Edytka puszcza na poczatku, ale nie ta Zumba ee, tylko ta drugą porque czy jakos tak.
  • Czy ktoś może zna taką piosenkę co śpiewa dziewczyna, a w ref. jest " o je! " oraz " give me, give me, give me... buena ... de kosa te buena "
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.