Szukam piosenki!

«13456741
Poomóżcie, szukam piosenki. Znam teledysk. Otóż są dwie panie,jedna szatynka,druga blondynka, oraz dwóch panów. Akcja rozgrywa sie na polu wyscigowym, w tunelu ,itp. "Bohaterowie" scigają sie autami, jeden niebieski, drugi czerwony bądz zolty.
Jest to zagraniczna piosenka. Tylko tyle o niej wiem.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Wiem jeszcze, ze wszyscy czterej bohaterowie tego teledysku sa wlasnie wykonawcami tej piosenki. I ta piosenka nie jest stara. One spiewaja np. siedząc na maskach samochodu, itd.
  • tylko to mi się kojarzy. a może akurat to to ;)
    Pobieranie danych...
  • hehe, uprzedzono mnie, sorry, jak pisałam, jeszcze nie było odp. powyżej ;)
  • hah.
    tak tak ; ]
    dziekii ;]]
  • Szukam piosenki wykonuje ja jakis Dj moze byc z roku 2010 2011 .
    pamietam tylko teledysk. kobieta i mezczyzna jada samochodem ona placze jest smutna w pewnym momencie wysiadaja i zagladaja do bagaznika. tyle pamietam moze komus sie skojarzy
  • Siema. Mam problem. Od dwóch lat szukam starej dobrej piosenki. nie mam bladego pojęcia jak się nazywa i kto ja śpiewa. Pamietam tylko tyle że były tam prawdobodobnie słowa "sex maschine" bądź coś podobnego. Wiem też że ta nutka ma napewno z 10 lat. Bardzo prosze o pomoc. Jeżeli mi wkońcu ktoś pomoże to stawiam flache :) ewentualne odpowiedzi na maila [email protected]
  • Witam, a ja mam jeszce gorszy problem. Szukam piosenki regge. Śpiewa ja jakis koleś (na pewno nie Bob Marley), a w refrenie jest na na na na na na na na na i jakies słowa dalej.....już 5 lat nie moge jej zleść a szukam gdzie tylko sie da. Ściagnełam chyba ze 100 piosenek reggowych i nic. Help
  • Laid Back - sunshine reggae?
  • mam mega problem spodobała mi się taka piosenka taka do tańczenia na imrezach nic o niej niewiem tylko tyle że tam były w refrenie jakieś taki słowa you know you go too much love me i(...) i tell you wanna doctor x2 ! zagraniczna! please HELP !
  • szkoda ze na forum nie moge zaspiewać tej piosenki z tym na na na na :)

  • Kochani ludzie
    Szukam piosenki którą spiewal Grzegorz Turnau. Piosenka jest wolna, chyba smutna o miłości, o jakiejs kobiecie... Pamiętam, że był w niej taki tekst... coś w stylu, że gdy szła, to jej kroki stukały tak jak skrzydła ćmy gdy się o siebie odbijają... Może coś się komuś kojarzy? Będę baaardzo wdzięczna za pomoc!
  • Szukam piosenki z lat 90.Pamiętam,że teledysk był kręcony na pogotowiu ratunkowym lub w szpitalu,w refrenie śpiewa czarna kobieta.Z tego co kojarzę to śpiewała coś takiego : "walk the streets seems they it seems the vision over you".Mam kawałek tej piosenki wycięty z filmiku ale słabo słychać.Podam link,może ktoś z was skojarzy [link:rapidshare.com]ór.wav
  • szukam piosenki, bardzo charakterystyczna, cały czas jest ta sama melodia oraz tekst który brzmi 'i give(/have) it to you u man, u man say'? coś takiego. proszę o pomoc
  • witam, szukam piosenki, która utrzymywana jest w klimatach hawajskich, egzotycznych, tanecznych. nie umiem określić, w jakim języku jest śpiewana, ale wiem, że w refrenie są słowa ALISZA, ALISZA>
    to nie jest Magma - Aisha.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.